| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Imunologie a otěhotnění

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 827  [Dalších 787 >>]
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
4.1.2012 8:54:18
Díky moc holky.
No my jsme ze severní moravy,takže už tak to máme dost daleko do Prahy,natož do Plzně,ale co jsem se dočetla,tak opravdu v Plzni se řeší potraty v pozdějším stádiu.Uvidíme.Každopádně podle toho co jsem se dočetla pomáhají v Praze na takové problémy stejně tak dobře jako v Plzni.:-)
Sunnyna (holky 2006 a 2x2009) 111048
3.1.2012 22:17:50
Nejdřív odevzdá muž sperma, ženě vezmou krev a potom je teprve pohovor u doktora (podle pořadí příchozích hned ráno). Takový všeobecný hovor, o problémech, které vás tam přivedly, zdraví, rodina, pan doktor probere všechno. Výsledky jsou do 3 týdnů a na jejich základě se stanoví léčba. Pan doktor je velmi příjemný a čas tam utíká, takže ty poslední páry někdy čekají dlouho. Byla jsem tam s manželem 2x a potom jsem chodila na další kontroly v těhotenství už sama. Jsme na sebe s mužem alergičtí, takže bez pomoci imunologů bychom se našich 3 holek nikdy nedočkali. A jenom poznámka, myslím, že na opakované potraty se spíš specializuje dr. Ulčová v Plzni. Ale v Podolí také určitě pomohou.
Lajka+2skřítci 37388
3.1.2012 21:11:57
ahoj, my byli před lety přímo u Madara, jak už tu někdo psal, pohovor u něj celková anamnéza, co kdo jak proč, nemoci, zvířata doma, sourozenci, rodina atd., klasika, pak odběr krve oba, manžel odevzdal vzorek, za čas pak byly výslekdy, už si nepamatuju za jak dlouho.
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
3.1.2012 20:45:09
Lillu.Tak v plzni se myslím jak jsem se dočetla řeší potraty od druhého trimestru jestli se nemýlím.
Proto nás odeslali do Prahy my máme problém první trimestr.Mám za sebou tři potraty ne po sobě.První byl 5/2008,pak byl porod 8/2009 spontánní,a ted na jaře potrat 6/2011.Po tomhletom jsme prošli genetickým vyšetřením,ja včetně Hematologie,cukrovky,štítná žláza,a u manžela se taky nic nenašlo prostě negativní tak jsme se začli na podzim snažit znova a začla jsem v 5 týdnu špinit pak až krvácet tak jsem byla 3 dny hospitalizovaná s tím že dva dny po sobě mi brali HCG jeden den 9000 a na druhý den to spadlo na 4500 takže revize.
Podotýkám ted to mohla být nahoda zapadla jsem těsně před antibiotikama na močák,ale ty by prý neměly ublížit byly na bázi penicilínu,hlasila jsem že se snažíme o mimi.Ale hold někomu neublíží v ranném stádiu nic někomu jakýkoliv lék a nemusí to být ani antibiotikum. ~7~
Takže uvidíme.My problém s otěhotněním jako takový nemáme,zapadnu do 2 měsíců po snažení,takže alergii na sperma mít asi nebudu jelikož bych ani nezapadla,ale pravděpodobně jak jsem se dočetla asi to může být ten trofoblast.No stejně se to lečí tím samým svinstvem tak jako tak.
Každopádně budu ráda,jestli už něco najdou co se dá léčit,protože tolik lítání po doktorech bez úspěchu a stále nevyřešené potraty už mě opravdu hodně psychicky deptají.
Vždy jsem začla u Zamlklých těhu špinit a pak krvácet a u mého syna nic,takže už začínám nervoznět.Podotýkám ani utrogestan na podporu placenty,ascorutin na špinění a kyselina listová,kterou jsem vždy brala tři měsíce předem nepomohla.Vždy to skončilo do 8 týdne,že nebyla srdeční akce. ~n~
Lillu+B&J 42945
3.1.2012 20:32:09
Nakonec mi zjistila alergi na sperma,na trofoblast a 2 genové mutace,měla jsem se začít s léčbou,ale další měsíc jsem otěhotněla,začala jsem si píchat Fraxiparin a dopadlo to na výbornou.Držím palce~;((
Lillu+B&J 42945
3.1.2012 20:30:07
Nebyli jsme tedy tu,ale u DR.Ulčové v Plzni,také z tohoto důvodu,odebrala mi krev,protože jsem zrovna byla v půlce cyklu,tak mě i vyšetřila a odebrala ovulační hlen(pardon),brala mi krev rovnou i na genetické mutace,manžel "odevzdal" sperma.Měli jsme sebou vyšetření z genetiky a zprávu od gynekologa.No,ptala se jak dlouho se snažím otěhotnět,kdy jsem prodělala potraty a v jakém tt,celkovou anamnézu.
Cirilinka 121321
3.1.2012 20:24:15
ten pan doktor je moc príma, byli jsme u něj z jinýho důvodu, dělal srandičky a tak,no..držím palec..
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
3.1.2012 20:20:43
Příští týden nás s manželem čeká kvůli opakovaným potratům kontrola v tomhle středisku.
Můj dotaz zní jak to tam prosím probíhá při prvním vyšetření?
Budem po odběrech dlouho u doktora?Na co všechno se nás bude ptát?

Děkuji za případné odpovědi.:-)
Monika Stieberová
  • 
16.12.2011 10:45:44
Dlouhou dobu hledám cestu jak podpořit svoji imunitu i svých dětí.....Dobrou imunitu nemají jen Ti co se pravidelně myjí a udržují striktně hygienu, ale Ti co si ji posilují vnitřně a podporují ji pak zdravou životosprávou, pohybem a umějí zvládat stres..... užívání přírodních preparátů jako je aloe vera, enzymy a mlezivo atd. si organismus posílíme zevnitř. Koupila jsem si novinku na našem trhu z kozího mleziva-kolostra....je to první výživa savčího mláděte po narození a dodává kompletní dočasný imunitní systém a je zdrojem energie, tudíž likviduje viry, baktérie a další patogeny z vnějšího prostředí.....a kozí proto, že koza je mimořádně odolný tvor a mlezivo má nízké procento alergenů.....
Katka
  • 
27.10.2011 12:07:44
ahoj holky,
prosím můžete mi poradit kde v Brně jít na imunologické vyšetření když se nedaří těhu??Před prvním dítětem jsem byla v Praze v Podolí ale teď prý to dělají i někde v Brně.díky
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 827  [Dalších 787 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.