| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 98975  [Dalších 98955 >>]
Zigy, Jéňa 11/05, Martin 11/08 35565

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 19:59:25
No romantika to s tím malým ďáblíkem a s tím pupkem (začínám 34 tt) teda moc není, chudák P. dokonce přespával v novém bytě na karimatce~:-D~:-D~:-D, ale tady prostě není místo a navíc se s našima nemusí.

Doost mě povavila naše stará babka (moje babička), prý našeho tátu zažaluje, že jí málo topí~:-D~:-D~:-D, je tu veselo!!!!

Gliss co něco podniknout, když to k Vám máme 13 Km????
andilek1+ Tobik 12/05 31763

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 19:41:30
Zigy to jsi napsalo opravdu moc hezky :) to může být docela romantika.... a kolikátý už jsi? Já nějak ztrácím přehled kdo jste v kolikátém týdnu :(

Bram já to taky psala z pohledu běž. vkladatelů, to obch. jsem myslela, z pohledu banky, ač nejsou přímo na to zaměřené, také obchodují, ale samozřejmě né tak, aby je to položilo, to spíše to hromadné vybírání. :)
Já nevybírám, pouze zabezpečuju :)
A k tomu jsem s nima dneska měla dobrý rozhovor a dost toho vytěžila :) to mám pak vždycky dobrou náladu :)

Tobík mi dneska usnul v kočárku, jéé jako když byl miminko :)
taťka šel něco vyřídit a mamince pro dortík, určitě ho nekoupil po cestě tam a už mají zavřeno, takže se na něho ani netěším.
Včera přišel po víkendu z golf. turnaje a jako odškodné, že s náma nebyl jsme dostali jeho výhru, to jsou úplatky.

Se těším na víkend na břevnovské posvícení, kdyžtak i tip. Snad bude hezky.




Kimik+Adélka+Míšánek 31494

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 18:54:05
nám vypli elektriku - kreténi, zrovna, když jsem měla čas na pokec s Váma - no nic, aspoň jsem poklidila a úspěšně se prožrala k večeru - teď už teda jen suchý rohlíky~Rv

Vendy, oslava je v sobotu, takže D1 bude v pohodě, nebudou jezdit kamiony, i provoz bude lepší. A vlastně je to skoro nastejno jako loni k Bram - časově určitě +/- pár desítek minut.

Zigy, ty si ďábel!R^
Zigy, Jéňa 11/05, Martin 11/08 35565

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 17:48:21
Ty vtipálku!!!!:-)
vendelina+Emmí+Johanka 24220

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 17:33:36
Zigy prý "vídáme se jen venku" :-)) No zní to jako rande dvou puberťáků:-)) Docela musí být sranda, jak se venku držíte za ručičky a odpočítáváte minuty, kdy už musíš domů, aby se mamka nezlobila~:-D~:-D~:-D
Zigy, Jéňa 11/05, Martin 11/08 35565

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 17:07:20
No Vendy já musím říct, že naopak tady u rodičů v rodném domě mám docela veget, takže si jen jezdím po nákupech a zařizování a občas si odskočím do práce. Jéňa už se taky srovnal a nekňourá, že chce domů. Jediný kdo trpí je P., ten tu s náma není, takže se vídáme jen venku, což je v téhle zimě docela opruz.
Ale energie mě teda dochází, v sobotu jsme byli v ZOO a pak ještě v Praze a totálně jsem odpadla a v neděli chrněla do oběda!!!

Severko, chůdě Péťa! Bolest hlavy je~Rv, tak ať brzo přejde!

Vendy po D1 to dáš!!! Já jí teda taky nesnáším a docela se i někdy bojím, no ale někdy holt není kudy jinudy a když bude OK předpověď!!!
vendelina+Emmí+Johanka 24220

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 17:04:17
Chachááá Kristy:-)) Tohle mi naštěstí nic neříká. Mám tu taky oplatky, ale já mám prostě chuť na něco teplého vařeného, nejradši 6 chodů, když mám chuť na sladké, tak mi většinou stačí kousek něčeho, já snad ještě nikdy nesnědla tabulku čokolády~:-D Mňam a teď mám chuť na dobře opečený bramborový placek a to už jsem malé málem snědla zbytek té houbové omáčky, která nevím jakým zázrakem chutná jak pravá svíčková!!!~:-D~:-D
Kristy a Mareček 6/12/05 29152

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 17:01:11
pro tláskalky: o víkendu nám kamarád, co u nás byl na kávě, přinesl celou velkou igelitku sušenek od firmy Sedita, jejímž je dealerem. Chápete jak mi je??? Mám tady časovanou bombu v podobě Mila řezů, tatranek, kávenek a podobných a trpím. Přemýšlím, čím se mi ten člověk chtěl tak strašně pomstít~:-D
vendelina+Emmí+Johanka 24220

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 16:56:47
Jinak teda u nás hnusně není, ale náš taťka vzal malou na koníky, o víkendu spolu vůbec nebyli, tak si to teď užívají.

Kimi už to mám!!!Dám si rajčatovou rýži, to by mi mohlo stačit, už jsem se zatláskala banánem a teď tady popíjím mochito bez máty, ta mi došla:-)) Obávám se, že když tak žeru, tak Mrcha bude mít obzvlášť silný nástup~:(
vendelina+Emmí+Johanka 24220

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 16:54:46
Fany to by bylo super!! Jako já rozhodnutá jsem, že jedu, ale prostě si v sobě musím ještě urovnat tu cestu po D1, navíc mám pokaženou navigaci, moje nejdelší cesta o samotě byla do Svojanova a ikdyž to teda bylo na cestování a vesnice daleko horší,tak mám z té D1 hrůzu, navíc skoro v zimě, bléé. Ale díky díky, tvou nabídku ráda přijmu!

Severko foukáme Péťovi na hlavičku!! Já měla migrény taky docela brzy a většinou to bylo, když jsem se na něco těšila. TAkže mě bylo jasný, že na dětský den budu ležet s migrénou a fakt. Každý rok~:-©
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 98975  [Dalších 98955 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.