| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lázně a ozdravovny

  (?)
 Názory 110 z 4731  [Dalších 4721 >>]
domenica 50201
26.5.2022 20:06:46
považuji za nejhorší lázně. Dcera jezdila pravdidelně - Janské lázně, Moravský kraj, aj., tyto s přehledem nejhorší ... odmítla tam jet po druhé...
Jojona 24583
22.5.2022 21:31:16
Byla jsem tam s ditetem pred 14 lety. Ditko melo 4 roky a od te doby jezdila pravidelne do 16 let kazdy rok do ruznych leceben a na alergie ji to pomahalo velmi
Bílá Masajka 131899
22.5.2022 19:07:19
Bylo vaše dítě v těchto lázních?
Jak jste byli spokojení?
Syn jede letos poprvé,ale bude tam sám.
Nějaké pěkné tipy na výlety v okolí?
Moc děkuji
zerat 18305
3.2.2022 18:26:48
Ono je to teď v době covidové takové nahnuté. Třeba v lázních v Třeboni jedinou kulturou bylo kino v areálu nic jiného jsem tam neviděla. Takže jsem si řekla, že společenské kalhoty nechám příště doma a budou mi stačit černé rifle a nějaká hezká halenka. Teď v zimě jsem měla problém se pobrat do velkého kufru - zimní turistické boty, zimní bunda, župan, velká osuška do bazénu... všechno je to dost neskladné. ~d~
zerat 18305
3.2.2022 18:12:22
Třeboň. Dnes jsem si ověřila, že už je můj schválený návrh u nich a čekám, co vymyslí. Prý to bude řešit vedoucí, tak se snažím věřit a doufat v to, že zase brzy nastoupím na pobyt... Hlavně doufám, že zase nepojedu po pár hodinách nebo dnech domů, protože mi ukončí pobyt.
byvala radka 154149
3.2.2022 15:33:57
v kterých jsi byla?
zerat 18305
2.2.2022 10:59:49
Agatho, já jsem teda v lázních (ne v Jeseníkách) strávila jen 24 hodin, ale z toho, co jsem tam viděla: župan mi přišel jako zbytečné zavazadlo, protože by mi stejně vadilo se po areálu motat polonahá v županu, na pokoji jsem byla sama, ale kdybych tam byla s někým, tak by se mi možná župan hodil. Po areálu jsem chodila ve slušném domácím oblečení, které šlo rychle svléknout a rychle obléknout a domácích nazouvácích. Do bazénu jsem si brala gumové nazouváky.
Měla jsem s sebou zbytečně teplé oblečení dovnitř, protože všude bylo teplo, více méně přetopeno. Takže jestli pojedu brzy pokračovat v pobytu, tak si beru s sebou i 3/4 elasťáky; víc trik s krátkým rukávem... Ale toto záleží na tom, kde budeš ubytovaná. Já mám potíže s pohybovým aparátem, takže jsem vyžadovala ubytování v hlavní budově. Určitě bych nezvládla běhat třeba 5x denně 1 km tam a zpět na nějaké ubytování v okolí na nějakém penzionu.
Hodí se malá kabelka na peněženku, doklady a nějaká menší taška na ručník, plavky, hřeben...
A třeba tam kde jsem byla já nebyla k dispozici pračka (dost mě to překvapilo, ale nebyla), toto Ti řeknou na rezervacích lázní. Takže pokud pračka není, tak se hodí si vzít s sebou nebo pak na místě koupit něco na ruční praní a třeba nějaký kolík pokud budeš mít k dispozici balkon.
Co se týká výletů po okolí: já jsem měla rozpis procedur tak nabitý, že jsem měla čas jen hoďku dvě po obědě a pak večer, kdy už byla tma. Jinak denně hned od rána od cca 8 hodin procedury, pak oběd, chvilka na odpočinek, procházku, procedury, večeře... Až pak po večeři volno, ale to už fakt byla tma. Na procedury se muselo chodit aspoň 5 minut předem, přijít o 5 minut později, tak nedostanu razítko a mám problém.
Jediný den, kdy nebyly plánované procedury byla neděle. A to hodně doporučovali odpočívat, protože ty procedury problémové oblasti rozbouří. Trekové hůlky jsem si s sebou vzala i když jsem nebyla v horách, používám je na procházky do přírody běžně. ~R^
zerat 18305
2.2.2022 10:20:53
Agátho, sama jsem před pár dny nastoupila na lázeňský pobyt (komplexní) a druhý den mě "vyhodili", protože mě prý vystopovali jako kontakt s pozitivním na covid během těch 24 hodin u nich. Nikdo mi neřekl ani "fň", kdo to byl... Dostala jsem pár minut na to, abych se sbalila a odjela. Jen mi řekli, že mi ukončili komplex. lázeňský pobyt a mám si vyřídit karanténu. Nikoho nezajímalo, kdo pro mě přijede nebo jak se dostanu domů... Vlastně nikdo se mnou nechtěl mluvit, protože jsem prý potencionálně nebezpečná... Odjela jsem domů úplně hotová. Do teď nechápu, co by si počala třeba sedmdesátiletá babička po výměně kolene, s kufry... ~e~ Pár dní jsem se dávala dohromady, protože to byl neskutečný šok. Teď jsem v karanténě a nevím, co bude dál, jestli se vrátím a na jak dlouho do práce nebo se stihne nějak vyřídit znovu návrh a odjedu znovu do lázní... Můj praktický lékař nevěděl, jak postupovat; na pojišťovně se museli poradit... Už x dní čekám na vyjádření revizního lékaře k novému návrhu a zatím je ticho po pěšině. Netuším, kde to vázne, jestli se s tímto setkali prvně a teď neví, jak...?~d~ Lázně mě svým jednáním neskutečně zklamaly. Na rezervačním oddělení se tváří, že jsou plně obsazení na x týdnů; blokují mi uhrazený rezervační poplatek, empatie nulová... nemůžu vlastně nic. Lázně se mi během těch 24 hodin strašně moc líbily, užívala jsem si to tam, ale teď jsem naprosto otrávená a bojím se, jak to vlastně všechno dopadne. Momentálně napínám zaměstnavatele, rodinu... Takže za mě rada - v této době covidové bych rozhodně nejela do lázní, které máš dál než hodinu jízdy autem od domova a pokud pojedeš, tak buď připravená opravdu úplně na všechno. ~x~ Já jsem si naivně myslela, že když odjedu, tak mám vyhráno... to jsem se dost pletla.
Girili 117849
1.2.2022 23:34:32
Lipovou neznám, ze dvou zbývajících bych volila Karlovu Studánku - je to v lesích a horách.
S sebou vzít outdoorové oblečení na túry, ale i něco společenského na nějakou tu lázeňskou kulturu - o té nevím, co konkrétně se tam provozuje, ale máma tam jezdí, vždy si společenské oblečení vozí a užije ho. :-)
byvala radka 154149
1.2.2022 11:32:14
Karlova Studánka je spíš na auto nebo bus (vlak není)
je to zas oblast Malá Morávka, Karlov, Praděd
 Názory 110 z 4731  [Dalších 4721 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.