| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

27.9.2008 21:51:16 Bajka + 2 brouci

připojujeme se k přání všem :)

co již mají oslavu za sebou i těm, které to čeká. Letí to svižně.

Honzin je momentálně marod, ale ve školce vydržel celé čtyři týdny, což považuji za úspěch. Je to navíc "jen" rýma a lehký kašel, bez teplot, uvidíme, co z toho vyleze.

Co jinak nového? Svišť se nám pustil do čtení, začal asi před půl rokem a teď pořád jen louská nějaké časopisy a knížky. Motoricky stále žádná sláva, např. namalovat kruh je bída na druhou.

Tak mě napadlo, nebudete někdo dávat zářijňátka už příští rok do školy? Tedy ty z vás, které jsou v Čechách :)

Renčo vám držím palce, ať to s malým zvládáte. Dívala jsem se na fotky (i na Luciiny rarášky :) a je to paráda! :) Jani a ty vaše mláďata :))

Holky študentky, jak zvládáte školu? Pořád koketuju s myšlenkou, že si taky dodělám vysokou, dokonce jsem si našla vysněný obor, jen ta škola je pět hodin cesty autem od nás :( a tatin je zásadně proti. Tak se mi do toho moc nechce. Navíc se dostávám pořád hlouběji do práce, Jindříš jde od ledna na dopo do školky a už teď jsem v práci tak 3x6 hodin týdně.

Tak třeba zase někdo dá vědět, co nového!
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
připojujeme se k přání všem :) Bajka + 2 brouci 27.9.2008 21:51
*Ahojky Renca a 2 2.10.2008 19:13
**Re: Ahojky Bajka + 2 brouci 2.10.2008 22:2
***Re: Ahojky Luci, Ondra 24.09.03 31.10.2008 20:47

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.