| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2007

14.2.2009 15:51:18 pimonek

Tomu

Ahoj Tomu
Nakoukla jsem sem a vidím,že sis nevzala moc k srdci moji radu,je to škoda,ale to je tvoje věc.
Já si tady nechci dopisovat.Prostě mi tě přišlo po vánocích líto,už když ti v té době nikdo neodepisoval mě napadlo,že si holky udělali svou diskuzi někde jinde,určitě ti to sem měli napsat,aby ses nemusela doprošovat a proto tě ani nechápu v tom že bys chtěla aby se sem vrátili.Pak jak si tady ,,uháněla,,tu Evuli a pak Tthama a dovršení bylo ten blbec anonym tak jsem se ti rozhodla napsat at se tady na to vybodneš a zkusíš si najít třebas přes nějakou seznamku kamarádku s dětma někde poblíž,asi máš jako skoro každá máma která je doma s dětma chut si popovídat,tak to zkus,je to fajn,když narazíš na někoho prímovýho.Ahoj.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Tomu pimonek 14.2.2009 15:51
*Re: Tomu Tomulinka 15.2.2009 8:19
**Re: Holky,holky Tomulinka 25.2.2009 9:4
***Re: Holky,holky Tomulinka 25.2.2009 9:5

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.