| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rakovina prsu

28.5.2009 22:54:48 Dojanka

Dlouhotrvající bolest v prsu

Holky, nevěděla jsem, kam tento příspěvek zařadit, ale potřebovala bych poradit. Asi před rokem jsme vyváděly s malou dcerkou, lechtala jsem ji apod. a ona mě velkou silou kopla přímo do prsa (levého). Šíleně to bolelo. Asi za půl roku zas, mám na to prso smůlu. A od té doby mě při sebemenším tlaku uvnitř strašně bolí. Jako přímo pod bradavkou. Nikde jsem s tím zatím nebyla, jsem co se týče sebe velký lajdák, ale kamarádka mi prý dá kontakt na Homolku, kde dělají ultrazvuk, tak si tam zajedu. Jen bych potřebovala nějak uklidnit. Prohmatávala jsem se, žádnou bulku jsem nenahmatala, spíš takové ty uzlinky, to snad nic není. Ale i to prohmatávání hodně bolí - jako když se člověk uhodí do modřiny. Ale přece nemůžu mít modřinu půl roku? Neměla jste to některá taky? Díky moc za všechny příspěvky.:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dlouhotrvající bolest v prsu Dojanka 28.5.2009 22:54
*Re: Dlouhotrvající bolest v prsu Jája + A. 29.5.2009 8:22
*Re: Dlouhotrvající bolest v prsu Del 29.5.2009 8:55
*Re: Dlouhotrvající bolest v prsu Lenka** 31.5.2009 8:35
**Re: Dlouhotrvající bolest v prsu Dojanka 18.6.2009 23:10
***Re: Dlouhotrvající bolest v prsu Lenka** 5.7.2009 8:28
****Re: Dlouhotrvající bolest v prsu Dojanka 6.7.2009 11:17
*****Re: Dlouhotrvající bolest v pr... Dojanka 17.7.2009 11:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.