| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Škůdci, hmyz a jiná havěť

Broučci a jiná havěť v bytě

Potřebuju se jen vykecat a poznat, že nejsem úplný magor...

Dnes jsme byli na kontrole s angínou. Po návratu domů jsem si chtěla ohrát oběd a když jsem otevřela a automaticky nabrala sůl, mé zorné pole zaregistrovalo pohyb. Bohužel. Rus se mi zjevil v kuchyňské lince zcela záhadně a stejně jako se rychle objevil, byl zprovozen ze světa celou tubou biolitu. Smrad v celém bytě, ale hlavně, že je po škůdci. Bohužel se zmetek ráčil usídlit mezi moukou a podobnou stravou, což mne vedlo k vyházení všeho co bylo v kuchyni jen trochu načaté a celkové desinfekci kuchyně nejsilnějším savem co jsme sehnala. Nádobí umívám znovu, biolit stříkám preventivně i do nejmenších škvír. Podotýkám že se u nás dělají postřiky a od doby co jsme s enastěhovali se u nás ani jeden neobjevil. V bytě mám pořádek a o to víc mě to vyděsilo. V hysterickém záchvatu jsem ho tím biolitem zalila dokud nezaklepal nohama a nespadl na krovky na sporák. Normálně jsem to ořvala, že jsem musela někde udělat chybu, ale mám tu uklizeno. Nemají odkud čerpat potravu. 95% věcí mám zavřených tak aby se mi do toho nic nedostalo. Takže z ložnice likviduju ty malé hajzliky moučné brouky a z kuchyně dneska toho rusa. Jsem taková že se snažím mít co nejmíň věcí na poličkách a pod, abych tomu nedávala skrýše. Takže jsem dobrovolně opět všechno co nepoužívám vyházela, koše vynese večer manžel...

Přijde mi to jako vcelku normální reakce na něco tak hnusného v čisté domácnosti. Jenže jsem asi divná... Tuhle mi do mouky nakladli vajíčka moli. Byli tam takové ty pavučinky :-© Tak jsem celé 5kg balení chytla a vyhodila, stejně jako ty další, protože tam to bylo taky. Nemám to prostě kam nasypat a zavřít, aby tam nic nevlezlo. Mě to přišlo jako samozřejmost. Potom jsem se dozvěděla, že manželova maminka, by to normálně vzala, přesyla a použila :-© No to je věc každého, ale zarazilo mne, že to doporučili i v kuchařském pořadu v TV. :-©

Taky nesnášíte tak havěť hmyzí? Jak reagujete vy? Co snesete a co už je moc? Dík.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Broučci a jiná havěť v bytě Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 3.6.2009 15:17
*Re: Broučci a jiná havěť v bytě Šešule 3.6.2009 15:38
*Re: Broučci a jiná havěť v bytě Kalamity YANKA 3.6.2009 15:55
*Re: Broučci a jiná havěť v bytě Dani.K, K 05, P 09 3.6.2009 16:54
*Re: Broučci a jiná havěť v bytě barri + cervnova dvojcatka 3.6.2009 17:25
*Re: Broučci a jiná havěť v bytě Michaela Pecharová 3.6.2009 17:40
**Re: Broučci a jiná havěť v bytě Winky 4.6.2009 0:37
*Re: Broučci a jiná havěť v bytě Lenka** 3.6.2009 18:39
*Re: Broučci a jiná havěť v bytě Jarka+Kája3/00,Kamča12/02 3.6.2009 21:36
**Re: Broučci a jiná havěť v bytě Lilila 3.6.2009 21:49
***Re: Broučci a jiná havěť v bytě EvaK, Kryštof04,Rozulína11/07 3.6.2009 22:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.