| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : První příznaky těhotenství

9.6.2009 7:52:06 míša+a+a+v

Re: Poceti pri nachlazeni/chripce

tak na nemoci jsem přeborník... byla jsme až v enmocnice se doptat.. a řekli toto,- holky ví- mezi 3-8 týdnem, je tzv. vývoj okno, kdy by opravdu neměli být žádné léky.
teplota nad 38 už může být problém, do této teploty ne, pohoda, je to reakce těla- žádaná
no a jka píší holky.. je to všechno nebo nic, nic mi v nemoc. nemaloval růžově, ale řekl, že pak jinak je to lepší, když se zárodek odloučí, byla jsme podle ult. 5+5.podle ms 7+3.
nechtěl aby ch mluvila o miminku, prostě o vajíčku, o zárodku, řekl, že bych takle zblbla, kdybych myslela, že je to hotové mimi.. no já mám jiný názor, ale snažila jsme se, vzít si tu myšlenku, že kdyby odloučení, tak že to tak mělo být..
a pak protiklad.. s jednou maminkou , paní dokt. jsme hovořila o nemoci a ta zase naopak řekkla, že psych. stres při boelsti je horší než si vzít lék, a že se tím lékaři i farmacie chrání
takže asi s rozumem. něco seprostě nedá vydržet
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Početí při nachlazení/chřipce Tajnik 9.6.2009 6:54
*Re: Poceti pri nachlazeni/chripce Líza 9.6.2009 6:55
**Re: Poceti pri nachlazeni/chripce Insula 9.6.2009 6:57
***Re: Poceti pri nachlazeni/chripce Veverka16 9.6.2009 7:7
*Re: Poceti pri nachlazeni/chripce míša+a+a+v 9.6.2009 7:52
*Re: Poceti pri nachlazeni/chripce Edysha 9.6.2009 8:32
**Re: Poceti pri nachlazeni/chripce Tajnik 9.6.2009 8:38
***Re: Poceti pri nachlazeni/chripce Edysha 9.6.2009 8:48
*Re: Početí při nachlazení/chřipce bravad 9.6.2009 11:22
**Re: Početí při nachlazení/chřipce Evík 9.6.2009 17:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.