| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Toxoplasmóza

9.8.2009 11:40:32 vlastík

toxoplasmoza

Je mi 38 let,touto chorobou jsem onemocněl ve dvanáctem roku života.K zjištění nemoci vedla dlouha cesta,lekaři nemohli po všech možných vyšetřeních zjistit,co mi schází.Mé příznaky se projevovaly v dlohodobě zvýšené těl.teplotě cca 37,5 "C a zvetšení limf. uzlin v podpaždí po dobu 3 měs. před započ.léčby a 1 rok v době lečení.Po léčbě bylo oznámeno mé matce,že hodnoty v krvi jsou již stabilizovány /titr/ a jsem přeléčen.Od té doby jsem nebyl na žádné kontrole,potíže nemám,přesto by mě zajímalo,zdali se toto onemocnění může opět vrátit.Je nutné chodit na občasné kontroly?Kdo může poradit,popř.se podělit o podobné zážitky s touto nemocí,nechť mě prosím napíše na mou E-mailovou adresu.Děkuji předem na všechny odpovědi. Vlastík
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
toxoplasmoza vlastík 9.8.2009 11:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.