Akvarium se čistí nejlépe tak, že si třeba koupíš takovou hadičku co se běžně dává ke vzduchovacímu kameni (ale ty si raději kup mini filtr a on má takovou výpusť a bude ti i zzduchovat - budeš to mít 2v1) ... ale ta teraristicá hadička se dá koupit za pár korun na metry. Kup si třeba metr a půl - abudeš "odkalovat" ... podl toho jak uvidíš, že jsou už dole moc černé nebo zelené kameny. Prostě naseješ u potopené hadičky vodu - ne moc at to rybičkám nepiješ a do kyblíku odkalíš - tak max. polovinu akvária. Odkalíš to vlastně pohybem té hadičky mezi kameny (určo se takové nějaké udělátko prodává i hotové, ale za pár kaček to zvládneš i jen s tou hadičkou). Zbytek akvária doleješ odstátou vodou - v pokojové teplotě. Většinou jsem ty menší akvárka tak čistila a vždy to bylo v pohodě - večer jsem si napustila kyblík vody - ráno vyčitila, dolila vodu a hotovo. Dají se koupit i kapky co se kapou po čištění vody, ale řekla bych, čím méně chemie tím lépe. Ani vyloženě netrvej na 100% čistotě - té rybce se líb líbí když má "svůj bordýlek" přiměřený, než vyleštěné kameny.
U takových těch karasovitých ryb je třeba počítat že rostliny budou vyvracet - takže zkus koupit jednu živou a pokud by ji moc ničili tak je nech aby ji sežrali a kup si tam pak umělou. Pokud bude vzduchování tak rostliny nepotřebují - bude to spíš jen dekorace.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.