| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2001

8.10.2004 8:37:56 Janina, Verunka 3roky

Re: Je tu někdo? Říjen 2004

My do školky jdeme až v listopadu. Dřív mi jí nevzali, je narozená 30.10., tak až od tří let. Jsem z toho vynervovaná. Tenhle týden jsem šila zástěrky. Myslím, že se jí tam líbit bude, miluje děti a společnost, ale co já vím. Třeba se rozeřve, pověsí se na mě a já nevím, nevím, jestli jí tam nechám :o( Ale vím, že budu muset. Když mě připadá taková maličká.
Květo a kde jsi pracovala předtím? Já se do práce nechystám. Měli jsme mít druhý mimi, ale ve čtvrtém měsíci jsem o něj přišla. Ale chceme to zkusit ještě. Jinak jsem se v mojí bývalé práci dohodla, že kdyby potřebovali pomoc, tak tam přijdu třeba na pár dní. Pracovala jsem v soukromém velkoobchodě. Jsou tam docela fajn, snaží se mi vyjít vstříc. Měj se krásně a s malou se držte. Určitě se jí tam zalíbí a pak nebude chtít domů :o))) J.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Všechno nejlepší!!! Eva,Verča a Terča 10/01,8/05 10.10.2003 20:46
*Je tu někdo? Říjen 2004 Jana, Verunka 3 roky 7.10.2004 14:39
**Re: Je tu někdo? Říjen 2004 17.6modrasek13 7.10.2004 20:21
***Re: Je tu někdo? Říjen 2004 Janina, Verunka 3roky 8.10.2004 8:37

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.