| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Menstruace po porodu

18.2.2010 12:46:06 stressya + 2

Nepravidelná menstruace po porodu

Sice mám za sebou už druhý porod, ale nějak už si to nevybavuju... Kojila jsem cca měsíc a půl, pak jsme přešli na UM. V lednu jsem dostala první MS, ale byla divná, jeden den byla, pak zase ne, pak byla tři dny... Teď mě už skoro týden bolí břicho, jako by MS měla přijít,ale stále nic.. Dokonce mě chytají i křeče do břicha... Před těhotenstvím jsem měla MS pravidelnou (ale to bylo antikoncepcí, kterou teď neberu), bolesti břicha se objevily den před menstruací a druhý den jsem to dostala a teď prostě nic... Přijde mi, že moje tělo se ještě nevzpamatovalo z porodu (jsou to skoro 4 měsíce), spousta věcí nefunguje, jak má... Může se stát, že tento měsíc MS nedostanu vůbec? Jen mě zajímá, jestli má někdo podobnou zkušenost, na gyndu samozřejmě jdu.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Nepravidelná menstruace po porodu stressya + 2 18.2.2010 12:46
*Re: Nepravidelná menstruace po porodu Jana, 2/07+10/08+5/11 18.2.2010 12:51
**Re: Nepravidelná menstruace po porod... Mery72 18.2.2010 13:35
*Re: Nepravidelná menstruace po porodu huhu, holky03+05+11, kluk09 18.2.2010 13:45
**Re: Nepravidelná menstruace po porod... makovypole 22.4.2011 9:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.