| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2001

24.10.2004 21:16:45 Momi + Hani a Veri

baby

Ahoj, holky.

tie moje baby sú už dobrá dvojka. Hani vymýšla, Veri opakuje, veri vymýšla, Hani doplní... to že každý večer sťahujem hračky z kuchyne a z detskej izby hrnce do kuchyne, tu rozoberať nebudem. Fakt robia strašný bordel. Niekedy sa zahrajú, inokedy furt vysia na mne, asi ako všetky deti. Veri má nebezpečné obdobie, stále niekam vylieza, a tie jej adrenalínové kúsky ma dennodenne ničia. Hani je rada že nemusí chodiť do školky, ale teraz najviac hnevá s jedlom. Mám taký dojem, že deti v afrike toho za deň zjedia viac. Nič nechce, nič jej nechutí, nič nedoje. Ešte tak bramborová kaše, a všetko čo obsahuje kakao.
Už vážne neviem čo jej mám variť. Kúpili sme si sporák(mali sme dvojplatničku), tak možno jej zachutia nejaké zapekané jedlá. Nemáte tip?

Aj vám sa sťahujú deti do postele? Niekedy ich tam máme už o polnoci, v lepšom prípade nad ránom. Tuším postielky vyhodíme, a kúpime si letisko. A budeme jak cigáni, všetci v jednej posteli. ešte pozveme babičku a tety... :-)

Na neposlúchanie nám docela zaberá víkend u babičky. Teda aspoň na 1 deň. Nie že by babi bola prísna, práve naopak, oni tam majú na ňu čas a hlavne nervy, takže Hani prichádza ukludnená, ja som tiež oddýchnutá, tak si chvílu docela rozumieme. A ku koncu týždňa na seba zas vrieskame.
Takže teraz je chvílku pohoda.




Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
baby Momi + Hani a Veri 24.10.2004 21:16

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.