| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cyklopřívěsy a trasy vhodné pro vozíky

28.6.2010 22:02:16 Ondra, 3 děti

Re: Pasivní odpružení Azub

Omlouvám se za přednášku, ten odkaz mě zmátl, tak jsem odpověděl tak nějak na všechny možnosti :-)

Dělali jsme to taky tak, podhuštěné pláště. Na Applech jsme zatím najeli asi jen 150 km, ale musím říct, že je to znatelný rozdíl. Především mě překvapilo, že těch doporučovaných 1,5 baru (výrobce plášťů doporučuje ještě víc, ale ne konkrétně pro dětské vozíky) je docela dost, rozhodně víc, než jsme hustili vozík dříve. Pláště jsou konstruované tak, že mají tvrdý běhoun, ale měkké boky. Takže dotvrda nahuštěný plášť má dost malý valivý odpor, ale po stranách ho klidně zmáčkneš dvěma prsty.

Nám se do toho taky nechtělo vrážet peníze, ale gumy už stejně nutně potřebovaly vyměnit, tak jsme zkusili za nové trochu připlatit. A teď jsem opravdu rád - na polní cesty to jako odpružení stačí a po asfaltu to sviští výrazně lépe, než jiné pláště při podhuštění. Kromě toho jsou taky lehčí než ty naše předchozí, což se na rotujících dílech taky celkem pozná. Jen nečekej úplné zázraky - na rozbité panelové cestě to prostě drncat bude... :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Pasivní odpružení Azub Levandulka+3 28.6.2010 9:35
*Re: Pasivní odpružení Azub Ondra, 3 děti 28.6.2010 14:8
**Re: Pasivní odpružení Azub Ondra, 3 děti 28.6.2010 19:10
***Re: Pasivní odpružení Azub Levandulka+3 28.6.2010 21:15
****Re: Pasivní odpružení Azub Ondra, 3 děti 28.6.2010 22:2
*****Re: Pasivní odpružení Azub Levandulka+3 29.6.2010 8:39
**Re: Pasivní odpružení Azub Levandulka+3 28.6.2010 21:7
***Re: Pasivní odpružení Azub Aja a lupínci 28.6.2010 21:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.