| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Genetické testy

9.8.2010 22:11:59 albert1

Re: Prvotrimestrální screening - tzv. kombinovaný test

Mne je taky nejlip v praci, samozrejme si musim hlidat pravidelne jidlo, mela jsem to tak i u prvniho tehotenstvi, jsem lekarnik, temer 6 hodin z 8,5hod(spis 9,5) smeny probeham, s dcerou jsem vydrzela v plnem tempu az uplne do konce bez ulev + vikendove 12hod.-sluzby jsem brala do 8. mesice, priznavam - ostatni kolegyne se na me divaly jak na cvoka, trochu jsem jim "kazila moralku", protoze ostatni tehotne to u nas obvykle bali k velke radosti vedouci uz ve 2. mesici, vsechny slibi, ze hned prijdou, jak se jim udela lepe, coz ale zatim nikdo neudelal.

Na dalsi kontrolu jdu presne ve 12tt, jeste se s moji dr. poradim ohledne toho prvotrimestralniho screeningu, ale spis nepujdu, ona stejne posila vsechny sve pacientky pro kontrolu jeste na podrobny ultrazvuk do nemocnice hned ve 12tt, tak kdyby se jim to nejak nezdalo, tak budu mit jeste sanci zajet do Brna.

Minule jsem se mazala az od 5. mesice, protoze jsem do te doby nemela zadne bricho(Weleda-tehotensky masazni olej nebo ElastiQ), strie se mi neudelaly nikde, tak uvidime tentokrat. Vsem dobrou klidnou noc, Janca~:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Prvotrimestrální screening - tzv. kombin... inf 9.8.2010 20:41
*Re: Prvotrimestrální screening - tzv. ... inf 9.8.2010 20:44
**Re: Prvotrimestrální screening - tzv... Jaruška a třeti pupík 9.8.2010 20:48
***Re: Prvotrimestrální screening - t... inf 9.8.2010 20:52
****Re: Prvotrimestrální screening -... Jaruška a třeti pupík 9.8.2010 20:55
*****Re: Prvotrimestrální screening... inf 9.8.2010 21:1
******Re: Prvotrimestrální screeni... Jaruška a třeti pupík 9.8.2010 21:4
*******Re: Prvotrimestrální scree... inf 9.8.2010 21:6
********Re: Prvotrimestrální scr... albert1 9.8.2010 22:11

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.