| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2010

19.11.2010 12:44:39 Myšička21

Re: jogurty

Ahoj lidičky, dlouho jsem tu nebyla, nějak jsem teď na tom netu méně často, na jednu stranu dobře :-) njn, méně kojím ~t~
Rybko, můžu se tě zeptat k těm jogurtům jaký je krom Holandie ještě dobrý? Malá k tomu chce vždy ještě nějaký ovoce, když jsme doma, tak jí to zamíchám do jogurtu, takže mi ten kelímek celý nesní ~a~ Juj, dneska jsem malý dala zrovna tu dobrou mámu ~7~ A pro nás jako dospěláky je dobrá? Co je tedy ještě ok z těch menších kelímků? Ta Activie? Mi ale přijde děsně tekutá, spíš na pití než jezení lžičkou ~d~
Koukám že jste řešili i kašičky, Leonko, na krupičce je ale psáno že je až pro děti od 1 roku, nevadí to tedy nějak? Mám trochu strach jí to dát ~d~ ale už jsem o tom taky uvažovala. Děláme ty instantní, nejvíc jí asi chutná Sunarka a i se nejlíp rozmíchává. Pak jsme zkoušeli od Nestlé, ta je ok,od Hami taky baští a Baby love taktéž, teď jsem zkusila Humanu, ta je o dost levnější, ale nevím jestli to pak třeba není na úkor kvality, máte s tím některá zkušenosti? Nebo nezkoušeli jste třeba slabší vývar z ovesných vloček? Když se k tomu přidá nějaká UM či MM, tak by to mohlo být taky dobrý nebo ne? Je fakt, že jsme měli zpočátku problém s lepkem, ale už je to snad ok, tedy alespoň pšenice jo, ale chtěla bych ty ostatní obiloviny vyzkoušet odděleně a nevím jestli se vše dělá samostatně v instantních kaších, většinou je to porůznu namíchané....~d~

Jo a jinak jsme 28.2. a stále nelezeme jen se začíná plazit, otáčí se když má náladu, ale pořád chce sedět a to jí jde skvěte ~;) a jakmile má možnost zapřít nožky a za cokoliv se přitáhnout tak se staví :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
jogurty Rybka24 17.11.2010 9:37
*Re: jogurty Lea+Denielek+// 19.11.2010 11:27
**Re: jogurty Myšička21 19.11.2010 12:44

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.