| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

27.11.2010 16:48:15 Irinulka+S 8/07 + E 6/11+//

...

ahojky Romco, nakonec je to jen takova nase soukroma diskuse... Holky sem uz vubec nechodi :D
My jsme dnes byly se Sofcou a s kamoskou a jejima detma tady v jednom lesicku sbirat vetvicky na vanocni vence, a mezitim jsme narazily na houbu- normalne babku!!! :D Jakmile jsem to ukazala memu fanatickemu houbari (manzel) tak se mu rozsvitily oci, a ze musime kazdopadne jit na houby, nejlepe hned :D :D :D
Tak hned to uz nestihame :D
Sly jsme se s malou domu natahnoutm a ted se divam, co se tu deje a jdeme se oblikat a udelat s manzelem nejake vanocni nakupy- nejaky darecky- za par dni odjizdime, tak at nam to ubyva....

Mame na planu s Gugu kaficko v Patre,jak pojedeme, tak snad nam to vyjde. Byl od tama jeste nekdo? Uz si moc nepamatuju...
Uz se moc tesim na cestu a hlavne na nase a na sniiiiiiih :) Letos je tu fakt nejaky extremni teplo, konec listopadu a my jsme jeste ani nezapli topeni :-o Normlane jsem vzdycky od listopadu topila, letos vetram ~t~

Zitra je tu detske divadlo, vzdycky se tu neco tak jednou za mesic deje, tak jdeme s kamaradkou ceskou a detima, zatimco manzel bude "lovit" :D taky mas manzela blazna do loveni a strileni ptaku? :D U nas uz je to pakarna, kazdou nedeli si nataci budika a vali :D
A potom mame naplanovany piknik na plazi, ma byt zitra 27°C, tak posedime s ceskama co tu jsou, manzilkama a nasema detima. Jedna holcina nam v tydnu jede do ceska, tak at se jeste takhle sejdeme pospolu. Mame fakt uzasnou particku, bude mi v CR celkem chybet :(
A vcera jsem si udelala dychanek, vysla si s kamaradkou do kina, a manzel vzdycky na usinani dava male pohadku- Pinokia- jenze vzdycky ji to da ve slovenstine - zapomene to prepnout ~t~ A ja se divila dnes, proc na me mala "hovori po Slovensky"
"mami , chcem sa napiť"
"na Tvoje zdravie"
apod.~t~~t~~t~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 27.11.2010 16:48
*Re: ... Katka + 2 27.11.2010 18:8
**Re: ... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 27.11.2010 20:30

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.