| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2007

7.3.2011 13:45:15 shantule,Terka 12/07+Péťa10/11

Re: neboj

Ahoj...tady nejde o strach jako takový, bylo to jen z přecitlivělosti....Včera jsem prožila horor, v noci mě bolelo břicho, jakoby slepak, ale po chvilce to přešlo. Celý den jsem prospala, měla jsem teplotu 37,5 a k tomu zimnici..ty nevolnosti...no bylo mi na umření. Málá stále teplotu přes 38, tak jsme ležely koukaly na pohádku a spaly. Já ležela s lavorem a ani na ten pitomý záchod nemohla dojít. Večer zase takové křeče jakoby slepák...takže jsem dneska hledala a mělo by to jít od pupíku na pravý podbříšek. Já to mám jen na pravé straně, jakoby mě to pálelo.jenže když na to místo zatlačím tak mě to nebolí. Takže jsem hledala ještě dál a tím, že se děloha roztahuje a nějak ty cévy a tlačí to na okolní orgány, tak by mělo být břicho citlivější. Takže po přečtení mě to tak nějak uklidnilo, ale i přesto že by to mohl být slepák tak nadšena moc nejsem, ale operace slepého střeva je možná a miminku nic nehrozí. Jinak malé je dneska líp...už sedí v kuchyni a barví si vodovkami~6~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
neboj Rybka24 6.3.2011 8:6
*Re: neboj shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 7.3.2011 13:45
**Ahoj shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 16.3.2011 22:31

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.