| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2007

2.4.2011 17:51:18 Annaka

Re: barvičky

Rybko, já si také nemyslím, že by to byl důvod k panice. Navíc hrozně záleží, jakým způsobem prohlídka proběhla, některé děti (obě moje holky k nim patří) před doktorem nic nepředvedou, takže musí věřit tomu, co mu řeknu já. A pak je otázka, jak je takové posouzení objektivní. A jestli byla Bety často nemocná, tak to vývoj trochu zbrzdí. Ale stejně by mi to líto ~7~

Shantule, náhodou byla Terezka velice šikovná ~g~, ale vedle takového experta, jakým byl tvůj bráška, to prostě nebylo vidět ~;)

Barvy u nás vyžadují u zápisu do školy, takže myslím, že času mají dost. Já jsem se naopak dostala do situace, kdy mi jedna maminka nevěřila, že je Týna zvládá ve 20 měsících, že je to prý moc brzy.

Jo a Verunka se narodila 27.10., ale oficiální termín jsem měla 21.10.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
barvičky Rybka24 2.4.2011 14:46
*Re: barvičky shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 2.4.2011 16:30
**Re: barvičky Annaka 2.4.2011 17:51

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.