| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2007

18.4.2011 8:30:43 Ješťa+3

Re: :)

Rybko, já mám VŠ jednu - mohli jsme si jen přibrat učotelskou zúsobilost, v podstatě to bylo v rámci studia - dobrovolné, neplacené, tak proč by si to člověk neudělal :-) Navíc já jsem si vždycky myslela, že učit chci, bavila mě vždy práce s dětmi, ale zjišťuju, že je něco jiného dělat volnočasové aktivity, a učit povinný předmět ve škole, který ne všechny baví...
Jinak s praxí u mě - učitelskou jsem měla při studiu a jinak jsem pracovala pak na mateřské: dělám korektury a red. práci pro jedno malé nakladatelství, doučuju + jsem v zimě zkusila učit. Já jsem měla 1. dítko taky na škole, v páťáku, takže nějakou zázračnou praxi v oboru nemám, snažila jsem se pak trochu během rodičáku, když děti trošku odrostly, když už jsem nekojila a daly se hlídat nebo když spaly (práce pro nakladatelství - na počítači z domu, což je celkem ideál).
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
:) Rybka24 17.4.2011 20:34
*Re: :) Ješťa+3 18.4.2011 8:30

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.