| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Papoušek

6.6.2011 9:42:54 zerat

Re: Andulku nebo korelu?

Ivuljenko prosím Tě jaké lusky?? Neměla ta vaše korela nějakou nemoc? Dostávala kvalitní krmivo? Protože u nás se žádné lusky nekonaly a ani nekonají a prašnost velká taky ne ~d~ ~e~ ~:-D ale je pravda, že jak začne ztrácet peříčka hned jí dávám přepeřovací vitamíny a taky ji čas od času sprchuju... ~;)
Ad hlučnost papoušků: chce to si trošku víc toho o těch papoušcích vyčíst ~;)
Korela je nadprůměrně společenský papoušek, tudíž je-li mezi lidmi, tak nekřičí(naše např. nepřekřikuje návštěvy ani nás) a když už křičí tak aspoň ta naše si přivolává společnost třeba když se všichni rozprchneme po bytě a ona je v místnosti sama, ale po chvíli přivykne a je zticha. V noci ani nepípne a první zvuk vydá až když roztáhneme žaluzie ~R^ Teď s ní v místnosti spala tchýně a švagrová a obě říkaly, že fakticky ani hlásek! Ptáci za okny jsou opravdu hlučnější než naše Rozárka nebo Rozárek ~:-D
A taky je to hlavně o výchově mláďátka. Řekla bych, že je v mnohém jako dítě. Když ho naučíte, že si vyřve puštění z klece, tak bude hulákat už do konce života ~;)
My máme korelku rok starou a přijde mi jednoznačně zajímavější než andulky a i odolnější ~:-D a jinak řekla bych, že samotná jedna korela máte-li ji od malička a má dost hraček v prostorné kleci a je-li vychovaná, tak nenadělá tolik hluku co nadělají dvě andulky ~;)~d~
Za mě je lepší korela, protože je opravdu hodně hravá a kontaktní! My tuhle naši koupili neokroužkovanou ve Zverimexu. Načetla jsem z netu co šlo a vydala jsem se do obchodu. Poprosila jsem o možnost výběru, kterou vzít strčením ruky do klece a vybrala jsem tu nejmíň agresivní a tu nejvíc krotkou, která neprskala a neutíkala ode mě střemhlav. Dokonce měla poškozené ozobí atd. Ozobí se zhojilo... a korelka mi už 2. den seděla na prstu a 3. den už lítala po bytě ~R^~s~
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Téma: Andulka vs korela Dagmar Bartůšková 6.6.2011 8:28
*Re: Andulku nebo korelu? veronika82,Kamilka,klučík03/09 6.6.2011 8:34
*Re: Andulku nebo korelu? Krakatice 6.6.2011 8:34
**Re: Andulku nebo korelu? Dagmar Bartůšková 6.6.2011 8:35
*Re: Andulku nebo korelu? Jas-mine 6.6.2011 8:40
*Re: Andulku nebo korelu? Roxie 6.6.2011 8:45
*Re: Andulku nebo korelu? Čekatel na smazání 6.6.2011 9:6
**Re: Andulku nebo korelu? Lída. 6.6.2011 9:10
*Re: Andulku nebo korelu? Carlin 6.6.2011 9:12
**Re: Andulku nebo korelu? erinaneri 27.11.2012 23:49
*Re: Andulku nebo korelu? Ivuljenka 6.6.2011 9:27
**Re: Andulku nebo korelu? zerat 6.6.2011 9:42
*Re: Andulka vs korela zuzini 6.6.2011 11:7
**Re: Andulka vs korela zerat 6.6.2011 11:21
***Re: Andulka vs korela sorow 16.6.2011 19:26
****Re: Andulka vs korela zerat 16.6.2011 22:58

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.