| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2010

9.6.2011 13:27:44 jita+3cacorky

Re: stojime a mame prvni krucky kolem nabytku za sebou

Ahoj holky,
tak jsme to u dr.s Kacenkou zvladly akorat byla nase dr. dneska nejaka divna, kdyz slysela Kacenku jak kasle tak ji jenom poslechla, mrkla do krku a zeptala se jestli je u nas doma nekdo nachlazen a jestli jdem dneska k tomu imunologovi, ani ji nezajimalo od kdy kasle, jestli ma teplotu, co jsem ji na ten kasel davala, proste normalni veci na ktere se pta po kazde a ani mi nerekla co ji na to mam dat a pry mame prijit pristi tyden na krev jak jsme domluvene ~d~ no vylezla jsem z ordinace uplne mimo, takovou ji neznam asi spatny den nebo co a nebo si uz nevi s nama rady ~a~ kdyz jsme tam od prosince opravdu kazdy mesic ... no kazdopadne jsme sly k tomu imunologovi a ten se me vyptal na vse mozne, poradne ji poslechl a ten mi alespon rekl ze poslechove je zatim dobra a napsal nam nejaky sirup na imunitu ktery se bere mesic v kuse a pak kazdych prvnich 10 dni v mesici a jeste rikal ze uz jsme meli prijit davno ze by nebyla tak nemocna no jo jenze nasi dr.to nenapadlo k tomu imunologovi jsem objednala sama a uz se mi to s Kacenkou stalo loni ze jsem se po te, co mi porad v kuse asi 2 mesice kaslala suchym kaslem a dr. nam davala porad nejake sirupy a nic nezabiralo, sama objednala na ORL a tam Kacence zjistili Pneumokoka a hemofila po vyteru z krku prelecili poradne atb a byl klid a nase dr. se jen divila vy jste meli takove bacily a sami jste sly na ORL ? ~o~ ~a~ no a na imunologii mame prijit na podzim udela ji testy jestli neni na neco alergicka. Nevim ma chut zmenit dr. kdyz tam clovek chodi obcas tak si to ani neuvedomi ze treba neni tak dobra jak se zda ale kdyz tam chodime skoro porad tak vidim nejake veci ktere mi zacinaji vadit ~d~
Eliska taky ted nechodi do skolky taky porad kasle sice min nez Kacenka ale radeji ji necham do pondeli doma no a Adelce taky porad nejak tece z nosiku no snad se to zlepsi a nechytne ten kasel neb pristi tyden mame druhe ockovani ~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (17 názorů)
stojime a mame prvni krucky kolem nabytk... majdalenka.machi 8.6.2011 18:40
*Re: stojime a mame prvni krucky kolem ... martasek36 8.6.2011 18:52
**Re: stojime a mame prvni krucky kole... Telátko 8.6.2011 20:50
***Re: stojime a mame prvni krucky ko... jita+3cacorky 8.6.2011 21:9
****Re: stojime a mame prvni krucky ... nanenka 8.6.2011 22:53
*****Re: stojime a mame prvni kruck... pega 9.6.2011 8:25
******Re: stojime a mame prvni kru... Telátko 9.6.2011 10:3
*******Re: stojime a mame prvni k... Telátko 9.6.2011 10:4
********Re: stojime a mame prvni... Barča, M 07 a E 10 9.6.2011 10:31
*********Re: stojime a mame prv... jita+3cacorky 9.6.2011 13:27
*********Ahojky Moniken 9.6.2011 13:27
**********Re: Ahojky jita+3cacorky 9.6.2011 13:45
***********vzkaz pro Pegu Bea111 9.6.2011 14:2
************Nový sporťák Moniken 9.6.2011 22:33
*************Re: Nový sporť... bagmat 10.6.2011 4:43
**************Re: Nový spo... bagmat 10.6.2011 6:40
***************Re: Nový s... Moniken 10.6.2011 9:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.