| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2010

14.6.2011 22:45:49 Kiwicek

Ahojky po sto letech

Ahoj holky, konečně se za váma dostávám, po tak dlouhé době.Vůbec vás nestíhám, což mě trochu i mrzí, ale holt tři děti, tak to prostě nedávám. Na netu sice jsem každý den, ale než všechno vyřídím, posháním a tak, tak už mi na reagování čas nezbývá, ale občas si počtu.

Jinak Matyášek je pořád usměvavý sluníčko naše, jen tak ho něco nerozhází, je to pohodář.14 dní se plazí, pořád teda jako "meresjev"~y~, ale jede jako tryskomyška. Adámek ho pořád provokuje a Maty se můžu umlátit smíchy ~b~.
Papká zeleninku, nedávno jsem začla dávat i ovoce, všecko zblajzne krásně.Jen teda ryže mu nejede v kombinaci se zeleninou, to jedině s bramborem.
Máme jeden zoubek a už se bělá další.
Chodíme plavat, to se mu moooc líbí. A taky cvičit.A s Adámkem další kroužky a s Markétkou zas na rehabky. Ještě chodím na zumbu, na dobití baterek.

Teď jsou kluci nemocní, teda Adam má zánět průdušek a už začíná kuckat i Matýsek a to jsme měli naplánovanou ve čtvrtek Olomouc, že pojedeme všichni,s MArkétkou na ortopedii, máme si jít vyzvednout takovou pomůcku na lepší držení těla, na zafixování a pak že zajdem do aquáče, no tak to musíme odložit.

Tak se mějte krásně, já zase nakouknu, ještě se podívám do alba a hodím nějaký aktuální fotky MAtyáška, mám jich mraky, pořád ho musím blejskat.~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
ahoj majdalenka.machi 14.6.2011 20:26
*Ahojky po sto letech Kiwicek 14.6.2011 22:45
**Re: Ahojky po sto letech Toola 15.6.2011 10:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.