| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 9

2.8.2011 3:30:10 Jakub

Re: Mddm Úvaly

Milá Julie, to by mě zajímalo jaký konkrétní problém s MDDM máte? Pokud jde o ředitelku a hlavní vedoucí oddělení SPV, estetiky a taneční, tak tito lidé v MDDM jen nepracují ale hlavně tím žijí a to už pěknou řádku let. Zeptejte se kohokoliv koho v Úvalech koho potkáte na MDDM. Jsem si jist, že ať už se zeptáte mladších či starších tak se budete sama divit jak a o kom budou mluvit. Já osobně do MDDM Úvaly chodil od mala na kroužky, jezdil na tábory a vystupoval na akademiích. S takovým přístupem jaký mají oni k dětem se jen tak nikde nesetkáte. Zeptejte se třeba na MěÚ nebo na ZŠ. Jinak usuzuji že asi z Úval nepocházíte nebo tu dlouho nebydlíte to by jste totiž věděla od známých, příbuzných nebo třeba od samotných dětí jaký na to mají názor. Jen lituji Vaše děti, protože je připravujete o spoustu zážitků a kamarádů.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Mddm Úvaly Julie 2.2.2011 14:0
*Re: Mddm Úvaly Peter Hric, otec patnáctiletého syna 2.6.2011 9:44
*Re: Mddm Úvaly Jakub 2.8.2011 3:30

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.