| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Šoumenky

12.8.2011 12:54:29 Gabriella, 2 děti

sny

Já měla naprosto šílené a opravdu hnusné sny při prvním těhotenství. Pravidelně se mi zdálo, jak nějakou dlouhou zoufalou smrtí umírám a to dítě umírá spolu se mnou ve mně. Třeba jsem šla po pláži, najednou mi pod nohama začal ujíždět písek, strhávalo mě to do moře až jsem se dostala do vody, tam najednou byly hrozné vlny a já se topila, házelo to se mnou podle příboje, sem tam jsem se nad hladinou nadechla a zas mě to strhávalo ke dnu, pak mě to odneslo k útesům a vlny se mnou házely tak dlouho, až mě utloukly o ostré kameny pod hladinou - zčásti utopily, zčásti utloukly a dítě umíralo ve mně. O pár dní později se mi zas zdálo o moři, jak jdu znova po pláži, procházím pod velkým vysokým molem a to molo se na mě zařalo hroutit a rozdrtilo mě... a podobný hnusný sny se mi zdály furt dokola v různých variantách. Dítě je kupodivu zcela v pořádku a duševně normální šikovná klidná holčička:-).
S druhou dcerkou se mi zdály tyhly hnusné sny už jen párkrát, ale snad ještě horší - byla jsem reálně na počátku třetího trimestru a ve snuse mizdálo, že jsem v tom reálném týdnu, dítě se narodilo předčasně, bylo maličký, dívalo se na mě a pak mi pomalu umřelo v dlaních. To bylo taky šílený.
Ale tyhle hnusný sny byly vždycky jen část těhotenství, pak se to usadilo a začaly se mi zdát i sny veselý nebo napínavý, ale během těhotenství vždycy barvitý - např. jsem nebyla těhotná, sedím u baru a čekám na zákazníky - jsem prostitutka. Naštěstí jsem se vzbudila dřív než nějakej přišel ~t~. Nebo tehdy běžely v televizi večer Četnické humoresky, já šla spát a šup - byla jsem ve snu četnickou kuchařkou ~:-D.
Při posledním těhotenství už se mi žádné hnusárny nezdají, už se mi zdají jen blbiny. Dcerka přišla ze školy s papírkem, že jsou ve škole vši, já si přes den četla nějaké informace o našem protinacistickém odboji a v noci se mi zdálo, jak jeden z generálů, hrdinů odboje mému dítěti vybírá z hlavy vši ~t~.
A pak ještě kdysi dávno zaperlila naše maminka. Hluboko za komunistů se slavilo výročí Slovenského národního povstání, bylo to všude v novinách a na nástěnkách atd. No a mamina zblblá jak se to na ni odevšad valilo v noci bojovala jako partyzán v SNP, vedle ní pobíhal významný komunista Laco Novomeský, máti běhala udatně po horách, na zadku samopal. Vzbudila se celá vystresovaná, rozčilená, ÚPLNĚ CÍTILA jak ji ten samopal na zadku tlačí - byla to do hroudy zdrchaná peřina. ~t~
Odpovědět
Průběh diskuze (18 názorů)
Téma: Podařené sny astraela 12.8.2011 8:56
*Re: Podařené sny - tip na novou diskus... Meta 12.8.2011 9:0
*Re: Podařené sny - tip na novou diskus... MishuI 12.8.2011 9:4
*Re: Podařené sny - tip na novou diskus... withep 12.8.2011 9:4
*Re: Podařené sny - tip na novou diskus... julianastara 12.8.2011 9:16
*Re: Podařené sny - tip na novou diskus... Elíláma 12.8.2011 9:58
**Re: Podařené sny - tip na novou disk... danielka.novotna 12.8.2011 10:13
*Re: Podařené sny - tip na novou diskus... babiki 12.8.2011 10:14
**Re: Podařené sny - tip na novou disk... magrata1 12.8.2011 10:42
**Re: Podařené sny - tip na novou disk... Elíláma 12.8.2011 10:54
**Re: Podařené sny - tip na novou disk... aachje 12.8.2011 20:10
*Re: Podařené sny - tip na novou diskus... margotka78 alias shit-roller 12.8.2011 10:34
*Re: Podařené sny - tip na novou diskus... Alternativní kvočna 12.8.2011 11:3
*sny Gabriella, 2 děti 12.8.2011 12:54
**Re: sny Siddhártha 12.8.2011 14:17
***Re: sny Gabriella, 2 děti 12.8.2011 14:27
*Re: Podařené sny - tip na novou diskus... Siddhártha 12.8.2011 14:16
**Re: Podařené sny - tip na novou disk... Elíláma 12.8.2011 14:55

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.