| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

31.8.2011 11:43:10 Lída+2

Středa

Ahoj všem.

Dětem co půjdou zítra do školy, přeji krásný začátek roku!~;((

Vikymu popřejeme dodatečně, ten si užívá prázdnin~;)

Jinak včera jsme byli s Danem v Praze na urologii. TAk snad po 4letech se blízká an lepší časy......ranní dávky jsou OK denní nikoli. A hlavně....za duben-4x, květen 4x, červen-1x, červenec-4x, srpen-1x.....vidíte to výrazný zlepšení~;)
já to nechtěla zakřiknout,ale včera mě uroložka uklidnila, že to je OK. Orienťák nekončit...jen na podzim víc dozorovat převlečení do suchýho....

znova jsem s ní probrala to, že ho chtějí do plaveckýho kroužku.....no v žádným případě....to jsem jim řekla taky~v~(dle nich mrhání talentem)až bude zdravej a´t si klidně plave......jsme se shodli s uroložkou obě....
JAk se vyjádřila ona proti orienťáku nic nemám i kdyby zmoknul...proti tomuhle mám hodně.....
Dan ji vylíčil zážitky z tábora a z pětidenních závodů....i nepříjemná sestřička roztála a smála se taky.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Středa Lída+2 31.8.2011 11:43
*Re: Středa Lída+2 31.8.2011 11:46
*Re: Středa Dooly. 4.9.2011 17:54

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.