| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zajímavé tipy

6.9.2011 14:43:32 kloooo

Kurz První pomoci - Praha

Dnes jsem zažila oživování starého pána. Upald, nedýchal...poté dýchal velmi nepravidelně, špatně. Byla u toho i paní městská policistka a bylo mi do breku z toho, že ani nevěděla, jaká je stabilizovaná poloha, nevěděla nic, neangažovala se, jen si přála příjezd sanitky... To mě znova ujistilo v tom, že co si sám neuděláš, to nemáš!
I když za sebou mám nějaké povinné kurzy první pomoci, chtěla bych absolvovat nějaký pořádný! Abych si to opravdu vyzkoušela a znala ty vychytávky, procesy, abych dokázala kvalitně pomoct.
NEMÁTE TIP NA DOBRÝ KURZ 1.POMOCI? (Praha)
Člověk zjišťuje, že je to OPRAVDU nutnost, že to není sranda a že se může každým okamžikem stát jak tím člověkem, co pomoc potřebuje, tak tím, co ji může poskytnout.
Teď musím jítpro děti do školy,školky (jak tam jsou zaměstnanci školení na PP netuším...jen se modlím), ale dočtu večer, děkuji!!!


Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Kurz První pomoci - Praha kloooo 6.9.2011 14:43
*Re: První pomoc - tip na kvalitní kurz Rajka 6.9.2011 15:39
*Re: První pomoc - tip na kvalitní kurz maceška 6.9.2011 15:52
**Re: První pomoc - tip na kvalitní ku... El víra 6.9.2011 16:36
*Re: První pomoc - tip na kvalitní kurz jája 6.9.2011 16:30
*Re: První pomoc - tip na kvalitní kurz Pawlla 6.9.2011 16:37
*Re: První pomoc - tip na kvalitní kurz khale 6.9.2011 16:53

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.