| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Snažilkovské maminky

24.11.2011 9:22:50 Habi[Simi 2/00&Tomi 8/08]

Re: ..

Zdravím ...
Jsem v jednom kole, pořád něco ~t~
Když nejsem v práci, snažím se co nejvíc věnovat dětem, nebo si zarelaxovat u tvoření ~;) ... ale v práci jsem teď už skoro pořád, i když je to jen brigáda ~:( ... chtěla bych to spíš na smlouvu .. aspoň na část. úvazek ~R^ ... no aspoň jsou nějaké koruny, teď před vánoci to opravdu vítám ~:-D
Malý je pořád nemocný ~:(~:( ... týden je O.K. .. .chodí do školky a pak je zase nemocný .. týden zdraví, pak zase nemocný, dost na palici ~:( .. .ale musíme to vydržet ...
Maargit,Blíženka .. holky, vy máte doma píďátka a k nim o něco starší miláčky ... a žárlení a sem tam nějaké schválnosti, jsou normální, ale co jsem měla dělat já, když S. už bylo 8 a nedokázala to skousnout ~f~ opravdu jí to trvalo dlouho, než jí došlo, že sama už nikdy nebude a ještě teď jsou oba na zabití, jak se navzájem řežou a mordujou a fackujou a nevím co ještě ~t~~t~ ... ale už jsem si zvykla, holt zařvu ...oba pošlu do svých pokojů a je klid ~t~~t~
Vánoce na krku, nemám ještě pečeno .. nemám nazdobená okna .. prostě lempl nooo ~t~~t~ ... dnes ještě do práce ... zítra nazdobit domeček, péct z dětmi perníky ... v sobotu zabíjíme prasátko ... do toho mi dnes manžel přiveze koloucha .. takže rozbourat a nasázet do mrazáku ... fakt se nenudím ~t~~t~
Dárky nějaké už mám, ale není to niiiic moooc .... ještě mi jich fůra zbývá dokoupit ... naštěstí jsme se dohodli v rodině, že dětem do max. částky 250,- ... oproti loňsku o 1/2 ... a zbytek rodiny už se mi tak nějak ztenčil ... ani jednu babičku nemám ani já ani manža ... takže jen rodiče, 4 neteřinky a dva synovci ... ale i taaak ... manželovi co koupit netuším ~d~ .. chtěla jsem něco do fotbalu .. ale nemohu nic sehnat ~d~ ... dětem už tak nějak něco mám, ale musím i něco ze seznamu pro Ježíška ... né jen to co jsem si napsala, když o tom mluvili už v létě ~t~~t~
kdyby některá z Vás měla dobrý recept na dobré cukroví, šup s ním na FCB .. do snažilk. mamin ... ~R^~R^
Tak zase mažu něco dělat .. .tak pa pa MVR~s~
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
.. Blizenka 18.11.2011 17:3
*Re: .. vlasta, princezna 11/08 21.11.2011 5:30
**Re: .. Habi[Simi 2/00&Tomi 8/08] 24.11.2011 9:22
***Re: .. Habi[Simi 2/00&Tomi 8/08] 24.11.2011 9:23
****Re: .. Habi[Simi 2/00&Tomi 8/08] 30.11.2011 9:18
****Re: .. Habi[Simi 2/00&Tomi 8/08] 30.11.2011 9:43

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.