| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nemůžu otěhotnět

24.11.2011 11:45:35 minx + burčák + mladé víno

Re: nazdárek

Ahoj holky,
já ostuda zas nakukuju po delší době a nestačím koukat!

Tak hlavně jsem chtěla popřát Kačence všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!!! ~x~ ~;(( ~s~ ať Tě ségry berou do party, už se jim za chvilku vyrovnáš :-) jinak míry a váhy měl Ráďa skoro stejné :-) 78 cm a 10kg. To jste teda dvojka! A jinak, Kačenko, se mi zdá, že seš hrozně podobná mamince, je to tak? A máš první zoubek, to sis teda počkala, skoro celej rok. Tak to měl Filípek taky, rpvní zub k prvním narozeninám.Ráďa měl první dva v 10 měsících a v roce další dva - teď má všechny 4 jedničky.
Jáji, ahoj! ~t~ Je sranda s holkama a těma jejich hláškama, že? Já to ani nestíhám vše zapisovat. Teď má Filípek hlášky i v noci, resp. se vzbudí a říká něco k tomu, co se mu asi zdálo. Tuhle mě probudil kříkem, a prej "mamko, ten tygr mi sežral máslo!" Jindy zas říkal něco o rybě, co tam plavala, když se koupal, a dneska v noci prej "co byste dělali, kdyby sem vešel vlk?" :-)
Jo jo, a Kačenka už všude dosáhne... taky známe, Filda si musí s Legem hrát třeba na posteli (ovšem už to nebude trvat dlouho a i tam Ráďa vyleze) a nebo jsme si včera hráli tak, že Filípek si stavěl svoje a já s Radimkem na klíně pořád stavěla komín, co nejrychleji, aby ho mohl rozebírat a bourat a nebral to Filípkovo. Takže jsme musela být rychlější ve stavění než on v bourání :-) Ale musím pochválit Ráďu, krásně umí listovat knížkama. My si s Fildou hodně čtem a Ráďa chtěl být u toho, ale nebavilo ho čekat, než otočím stránku, tak si bere svoje knížky. Prvně jsem mu půjčovala jen ty s tvrdými listy, ale chtěl i ty ostatní, tak pod dohledem a teď už to fakt umí a neroztrhá je. Nechce je ani trhat, chce si prohlížet, takže mu je klidně dávám. Si pamatuju, že Filípkovi jsem takový knížky dlouho do ruky nedala, ale asi i proto, že jsem nemusela :-) prostě jsme měli jen ty tvrdý :-)

Elinko, teda, paráda dovolená! No a jak jsem se ptala, kam jedete, že pojede Kristýnka sama domů, tak mi nějak nedošlo, že už je vlastně fakt velká holka, vždyť já v 16 letech sama letěla do Ameriky, kde mě nečekal nikdo známej, jen nějaká "´hostitelská rodina", se kterou jsme si předtím vyměnili pár dopisů, a strávila jsem tam rok :-) tehdy mi to nepřišlo jako pubošce jako nějakej problém, já jsem byla akorát natěšená, ale zpětně nestačím zírat, jakou museli mít naši odvahu, důvěru ve mě a v celej ten systém exchange students... a to nebyl v ČR ještě ani pořádně internet - resp. nebyl běžnej, skoro nikdo neměl mail. Nojo, si to neuvědomujem, jak nám děti rostou, že i ty naše miminka zanedlouho někam odfrčí samy a jenom nám zamávají.
No nic, měli jste se teda báječně!!! To bych taky brala. Ale u nás je to zatím finančně totálně mimo možnosti :-)
Fotky vlož, je to (img src=ADRESA OBRÁZKU) jen místo () dej <>.
Teda Kristýnka je šikovná moc, a článek v MFDnes? Kde, není to na netu? O čem? To je dobrá, tam jen tak něco neotisknou, ne?
A tipy na dárky? My Filípkovi budem dávat kolo, už velké se šlapkama, sám si ho přeje. Pak chtěl "rádio" (CD přehrávač) do pokojíku, tak asi nějaké obyč koupíme, aby si tam mohl pouštět písničky a pohádky. A ještě jsem pořídila vláčkodráhu, takovou tu dřevěnou, co si bude moct sám skládat a Ráďa mu to nezničí (má plastový koleje s vláčkem na baterku, ale ty si sám nesloží a navíc je to "křehký" a Ráďa by to mohl rozbít). Ale rád si s tím hraje, když to vytáhnem, tak jsem koupila to dřevěný, tam se vyřádí i ve stavění různejch tvarů těch kolejí, má tam i výhybky a přejezd se závorama.
A to bude od nás všecko, ještě vlastně knížku, ale tu mu dávám snad ke každé příležitosti. I od Mikuláše jednu dostane :-). U tchánů dostanou kluci společně sáňky a u našich kuchyňku - myslím, že budou nadšení.Oba se mnou rádi "vaří", takže jsem neřešila, že jsou kluci, a sama jsem to našim doporučila, když se ptali. Mimochodem Filípek má i kočárek a dvě panenky a postýlku, a vyhraje si s tím, takže dělení klučičí - holčičí hračky u nás nevedem :-)
A pro rodiče, letos budem asi hodně dávat poukázky. Jak píšeš, oni si všichni co potřebují, koupí. Ale poukázka na něco jako třeba oběd v restauraci, kam by jen tak bez nějaké příležitosti nešli, nebo poukázka do termálních lázní Laa (máme je tu kousek od Znojma) nebo masáže atd. A aspoň je to něco, na co Ti doma nesedá prach :-)

Danči, jaké máte auto? Taky si furt říkáme, jak dlouho nám ještě asi vydrží naše stará Felda, taky to jednou přijde, že ji budem muset vyměnit, člověk to moc nemůže plánovat, třeba vydrží ještě pět let a třeba bude za rok na odpis... no uvídíme. Na cesty ve 4 je sice malá, ale máme taky malou garáž, takže o moc větší auto by se tam nevešlo. No a zatím jsme se i se všema krámama vždycky vešli, aspoň neberem zbytečnosti :-) i na dovolenou s kočárem jsme se tam narvali, až se všichni divili :-)

Veru, tak už v novém? Jak se Vám bydlí, jaké to je ve větším, jak zařizuješ?

Ivanko, teda, to je překvápko, jak jsou vlastně děti od sebe věkově? A fakt znám takových víc, co měli dvojčátka z umělka a pak najednou nečekaně další :-) nebo některé kamrádky, co mají děti rychle po sobě, na to první hodně dlouho čekali, několik let třeba. Pak si mysleli, že i druhé bude trvat dlouho a ono to šlo hned, tak mají děti třeba rok a půl po sobě ~;) No hlavně, že už aspoň jste v baráčku, že? Fotky super!!! Jo 5.11.má narozeniny můj muž :-)

Děkujem za přání k Radimkovým narozeninám!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (29 názorů)
nazdárek Jája a spol. 10.11.2011 13:43
*Re: nazdárek *Verča* 10.11.2011 17:48
**Re: nazdárek Elinka2 11.11.2011 19:39
***Re: nazdárek Danca78 14.11.2011 12:33
****Re: nazdárek Elinka2 16.11.2011 4:57
*****Re: nazdárek Ivana 20.11.2011 15:8
******Re: nazdárek Jája a spol. 21.11.2011 9:41
*******Re: nazdárek Danca78 21.11.2011 12:21
********Re: nazdárek Jája a spol. 23.11.2011 7:59
********Re: nazdárek Elinka2 23.11.2011 20:47
*********Re: nazdárek Elinka2 23.11.2011 21:22
**********Re: nazdárek minx + burčák + mladé víno 24.11.2011 11:45
***********Re: nazdárek *Verča* 27.11.2011 17:57
*******2advetní neděle elko 4.12.2011 12:1
********Poslední předvánoční vík... Danca78 17.12.2011 16:41
*********Re: Poslední předvánoč... Jája a spol. 17.12.2011 23:59
**********předvánoční čas *Verča* 20.12.2011 13:51
***********Re: předvánoční ča... elko 22.12.2011 20:54
************Re: předvánoční ... elko 22.12.2011 20:55
*************Krásné Vánoce Jája a spol. 22.12.2011 23:49
**************Re: Krásné V... *Verča* 23.12.2011 21:40
***************Re: Krásné... Danca78 24.12.2011 12:42
****************ahoj *Verča* 30.12.2011 19:55
*****************Re: ah... *Verča* 6.2.2012 20:14
******************Re: a... *Verča* 6.2.2012 20:47
*******************Re: a... minx + burčák + mladé víno 7.2.2012 8:44
********************Re: a... Danca78 7.2.2012 10:1
*********************Re: a... elko 7.2.2012 19:17
**********************Re: a... *Verča* 17.2.2012 0:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.