| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Restaurace a kavárny

24.11.2011 21:27:51 Lapi

Re: Restaurace Sklípek v Brně

Otřes. Byl jsem zde poprvé využít ten voucher. Tatarák celkem šel, ale ty žebra byly hrozný. Hnusnej potěr na vrchnu a byly navíc předvařený (mohu srovnávat jelikož jsem v jeden den šel ještě na jedny). Obsluha celkem stíhala, ale trhlej číšník byl ke konci otravnej. Po druhý jsem šel v poledne a bylo to opět to samí. Trhlej čísník na začátku bylo to nejmenší. Nakonec jsme si dali kafe. Jedno presso a jednoho turka. Ten turek se nedal pít-opravdu. Také jsme ho nezaplatili, ale vše se vysvětlilo, když čísnice řekla, že neví co mu bylo, že bylo ze stejného kafe, jak v tom presovači. Tudíž nám docvaklo, že to byl druhák z toho pressa co jsme si dali taky.
Ješte se vyjádřím k těm jejím voucherům. Po druhé jsem tam šel, jen aby mi nepropadl a to je jádro pudla. V dubnu udělali tuhle supr mega giga akci a koupilo si to fakt dost lidí. Když zjistili, že na tom hodně prodělaj tak udělali ješte větší sviňárnu, že udělali novou akci aby jim v tom zmanipulovaným (bez rezervace Vám nic nedaj a rezervace jsou udělaný tak aby za den stihli jen určitej počet lidí, a to že nemaj o vejkendu otevřeno taky o něčem svědčí) rezervačním systému ty lidi s novým voucherem vyplenili ty se starým voucherem, kterej je pouze do konce roku. Sice se oháněj, že akce byla od dubna, ale při tom počtu a při tom, že lidi prostě nechoděj hned od začátku akce, udělali neskutečnej podraz. Doufám, že ta hospoda co nejdřív zkrachuje, protože to je jediný co si zalouží !!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Restaurace Sklípek v Brně Anicol 10.1.2011 15:16
*Re: Restaurace Sklípek v Brně Bellinka+Šimonek03/2011 10.1.2011 16:3
**Re: Restaurace Sklípek v Brně Anicol 10.1.2011 16:16
***Re: Restaurace Sklípek v Brně uhugo 10.1.2011 18:25
****Re: Restaurace Sklípek v Brně Anicol 10.1.2011 22:1
*Re: Restaurace Sklípek v Brně Lapi 24.11.2011 21:27
*Re: Restaurace Sklípek v Brně Milhaus 30.11.2011 8:8

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.