| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Postele a jejich příslušenství

6.1.2012 11:47:45 KoproFka

Re: Košík pro miminko

nevím, jestli ti to pomůže, ale já na synka měla koš vlastní výrobu.

U babičky jsem objevila krásný proutěný koš na prádlo, takže jsem ho vypařila horkou vodou a vydrhla rejžákem, usušila, nechala jsem si do něj v čalounictví na míru uříznout molitan (jako matraci) a mamka mi ho krásně obšila. Narazila jsem ho na kolečkovou bednu na hračky (teď se mi nedaří ji vygooglit, ale je to taková ta plastová, barevná, mají ji skoro všude - v Bauhausu, Globusu, tuším ze má na sobě nápis kis, nebo tak nějak, není hranatá ale spíše oválná, proto v ní ten koš pěkně držel) takhle vyparáděný sloužil na spaní a ležení tak 4 měsíce. Pak další cca dva měsíce na to, aby v něm, vyslatném polštářem, synek pozoroval, co a jak dělám~:-D, taky v něm dostal první příkrmy.
Do teď slouží jako bedna na hračky a na hraní - je o super fáro na ježdění~y~
V bedně na hračky jsem navíc měla úložný prostor. Byli jsem tehdy v 1x1, takže každá vychytávka byla dobrá.

Tento košík byl menší, než jsou klasické košíky na mimino. Oceňovala jsem hlavně tu malou výšku, páč, byl v noci krásně na úrovni mojí postele.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Košík pro miminko Lupitka a Kubíček a ? 6.1.2012 11:2
*Re: Košík pro miminko KoproFka 6.1.2012 11:47
*Re: Košík pro miminko Dari79 6.1.2012 11:48
**Re: Košík pro miminko emteka + 2 holčičky 6.1.2012 12:48
*Re: Košík pro miminko veverkaa 6.1.2012 12:56
*Re: Košík pro miminko lena 6.1.2012 13:55
*Re: Košík pro miminko Renča 10.1.2012 11:33
**Re: Košík pro miminko Barča 11.1.2012 10:25
*Re: Košík pro miminko lussy222 30.3.2012 9:5

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.