| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2010

15.1.2012 11:37:11 Mína + 4

Re: Ahoj

Jančo, my taky plánujeme hory, ale až na jarní prázdniny, ty jsou u nás letos na přelomu února a března, tak doufám, že bude ještě nějaký sníh.
Já nevím proč, ale mě FB vadí ~d~, radši zůstanu tady, tak se na mě někdy přijďte podívat :-),každý den sem nechodím, ale tak dvakrát týdně jo.

Siffonko, ono je tohle období na hlídání nejnáročnější, dětičky už jsou plně mobilní, ale ještě absolutně neposlechnou.
U nás je výhoda, že je nás hodně, takže kolikrát Dominikovi stačí, když stojí v postýlce, že se dívá na sourozence, co vyvádějí.
Jinak nejradši si hraje s autama, jezdí s nima po celým bytě a drnčí, kytky , na které dosáhne, jsem odstranila, koš máme schovaný, na žaluzie nedošáhne, skříňky jsou zamčený, jediný problém byl v kuchyni se šuflatama, ale když je chce otevírat, tak mu je přidržíme aby to nešlo a dá zas na chvíli pokoj.
Horší je, když jsme na návštěvě, kde nemají malé děti, to pak všechno lítá.

Dominiček je každým dnem v chození odvážnější, sice ještě našlapuje jako kdyby šel po deseti pivech z hospody, ale myslím, že za pár týdnů bude běhat pěkně.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Ahoj -Leník- 13.1.2012 11:49
*Re: Ahoj Mína + 4 13.1.2012 12:33
**Re: Ahoj -Leník- 13.1.2012 15:6
***Re: Ahoj Janča+2+5.12. 14.1.2012 22:1
****Re: Ahoj siffonka 14.1.2012 23:14
*****Re: Ahoj Mína + 4 15.1.2012 11:37
******Re: Ahoj Krakatice 16.1.2012 8:58
*******Re: Ahoj -Leník- 16.1.2012 9:38

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.