| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy trávicího traktu

8.3.2012 11:05:18 Nevímsirady

Skrytý rotavir

O víkendu měla jedne den dcera průjem, nic jiného ji ale nebylo, tak jsem myslela, že je to kvůli zubům, co se jí ještě tlačí. V úterý mi začalo být nějak divně, bolely mě svaly, byla jsem hrozně unavená a měla jsem žaludek jakoby na vodě. Myslela jsem, že jsem jenom nevyspalá, tak manžel naštěstí děti pohlídal a já vytuhla už v 18 h ~f~ Druhý den už mi bylo už fakt super, tak jsem si já blbec šla zacvičit, ale nešlo mi to tak jako obvykle a dneska už je mi zase celkově mizerně. Včera navíc otec zvracel (dneska už nic) a dneska zase ulehla máma s průjmem ~n~ Napadlo mě jestli by to nemohla být stejná viroza, ale zvracet se mi nechce a průjem taky nemám.... Zažila některá z vás rotavirovou infekci bez průjmu a zvracení? K doktorovi nepůjdu, raději to vyležím doma v klidu, chci jen vědět, jestli to může být ono, nebo jenom jarní únava :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Skrytý rotavir Nevímsirady 8.3.2012 11:5
*Re: skrytý rotavir? ...neviditelná... 8.3.2012 11:8
*Re: skrytý rotavir? Balbína 8.3.2012 11:30
*Re: skrytý rotavir? MarkétaP + 4 dcerky 8.3.2012 11:40
*Re: skrytý rotavir? Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 8.3.2012 11:56
**Re: skrytý rotavir? Nevímsirady 8.3.2012 12:33
*Re: skrytý rotavir? Bea111 8.3.2012 14:7

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.