| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

31.3.2012 17:32:11 aklarisa

Sobota

Ahojky holky.
U nás za poslední týden nastalo pár změn. Smutných i veselých.
Minulou sobotu jsme jeli s Belou v noci na pohotovost. Moc se jí přitížilo. A v neděli jsme jí museli nechat uspat. Měla těžký zánět břicha, selhávání ledvin a játra špatné. Za ty dva dny jsme zaplatili 3000 kč. První léky od bolesti, antibiotika, odběr krve, ale bylo pak jasné, že nemá cenu ji nechat udržovat. Měla 15,5 let. Neděle ,pondělí pro mě byly fakt hrozné. Nečekala jsem, že mě to tak sebere. Jenom jsem brečela. No a od středy máme králíčka :-) Tedíka - tedy tedičku :-) holky jí daly jméno Princezna. Tak teď vychovávám :-) Bude to chlupatá koule.
Jinak holky už od čtvrtka chodí do školy, školky, tak doufám, že chvilku (aspoň půl roku)~5~ nebudou nemocné.

Velikonoce se nebezpečně přiblížily~8~ Už mám umyté okna. Ale nemám jěště jedinou čokoládku, barvu.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Čtvr apollo 29.3.2012 18:5
*Sobota aklarisa 31.3.2012 17:32

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.