| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

1.4.2012 8:58:06 apollo

Ne

Hezkou neděli,
Aklari, tak to mne mrzí znám to až moc dobře~a~ nediv se bela byla člen rodiny, ale věk to byl krásný. Je dobře, že máte náhradu a nového králíčka. To se na Velikonoce hodí~R^ tak ať vám dlouho vydrží ku radosti jako bela. Ty peníze na ošetření~a~také jsme platili 3 tisíce, ale operace by byla za 10.Teď se nám pesam drží~;((
U nás byla menší sněhová vichřice, ale už je to dole akorát se pěkně ochladilo. Večer jsem koukala na ten kontrast rozkvetl planý špendlík a do toho sníh. Začal nám apríl. A já jsem rozená v dubnu mám ráda duben~s~
O. jde v po také do školy po 14 dnech tak to bude trochu šok. Dopsáno máme bylo toho hodně.~s~~8~ Já se chystám na nákup a trochu si snad i odpočinu.:-)Chodím do práce je toho docela hodně:-) ale pomalu zpracovávám resty. Kačulda je už tuším v Čechách tak si užijte svátky a rodiny.
Dooly, jak je u vás?
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ne apollo 1.4.2012 8:58

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.