| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

27.4.2012 18:25:19 kaculda

Re: Pá

Ahojky;),

taky hlasim krasne pocasi:). Akorat mi dneska hlavou blikla, abych to jeste stihla do tech bikin~t~, za 4 dny u nas otviraji koupaliste~t~.

U nas nic noveho, jedu v jednom kole, uz pomalu padam na hubu, ale jeste mam sluzbu o vikendu a pak pondeli odpoledni a pak volnooooo, nez zacne skola~;). Doufam, ze se aspon budu trosku ucit~d~.

S tchyni nic noveho, je doma, spala u ni kamaradka, ted uz je doma sama a pry spi v pohode, za tyden ji prileti mama a segra na mesic, tak jsem zvedava, jestli si nezvykne mit porad nekoho za zadkem a pak to bude zase hruza az bude sama. Ja jsem s ni jeste nemluvila, D. s ni telefonuje, ani ji videt nechci, si myslim, ze jak ji uvidim, ze se ve mne zvedne vlna~q~ a neudrzim se. Jsem zvedava, stejne budu zase ja ta nejhorsi, ktera ji tam odvezla a nutila~o~.

Preji pekny vikend~;((.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
apollo 27.4.2012 11:21
*Re: Pá kaculda 27.4.2012 18:25
**Re: Pá Dooly. 27.4.2012 19:31
***Re: Pá Dooly. 29.4.2012 9:5

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.