| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

30.4.2012 21:19:15 kaculda

Pondeli;)

Ahoj holciny~;),
hlasim, ze jsem ten maraton zvladla, dneska posledni den..odpoledni;) a ted mam do pondelka dovolenou a od pondeli zase skola:-). Deti spi ruzne u kamaradu a my jsme sami doma~t~, ale myslim, ze to za chvilku zalomim~t~. Jeste k tomu jsem nejak tyden se zpozdenim menses, tak se D. boji na me i sahnout~t~. Bricho me boli, tak jsem presvedcena, ze to dostanu a verim tomu~6~~8~.

Dooly, ona je na hlavu uz dlouho, uz jako mlada...porad se citi v roli chudinky, zlost si vybijela na detech a to dost krute, byla zarliva a muj tchan mel doma peklo~q~. Po rozvodu byla sama a nejak se to ted vsechno semlelo dohromady, nemohla se poradne nadychnout, D. s ni jezdil po pohotovostich, kazdy tyden neco...tak ji vsechny mozny dr. prokleply a je zdrava jak ripa.Je to psychosomaticke, tak ji dr. soupnul depresiva, to ji ale nesedlo na zaludek, tak zase jine...no a ona si precetla vsechny nezadouci ucinky a vsechny zacala mit, po nocich volala mojemu, ze umira a ze nas chce jeste videt...atd. Tak jsem s ni jela k dr. jak uz jsem psala, ze nemuzeme cekat, jestli jsou prasky dobre naordinovany a jestli zaberou....a tak to vsechno zacalo. K tomu je v prechodu a to hraje taky velkou roli, trpi od mala klaustrofobii a jak dostane navaly horka ama v "sobe tesno", tak nemuze dal.....
Prasky predtim zadne nebrala. Muj s ni dneska mluvil a rekl ji, ze jestli bude nekde vykladat, ze jsme ji chteli odlifrovat do blazince a zavrit...tak at se pripravi na rodea a na to, ze ztrati nas vsechny~o~. ja si stejne myslim, ze to bude ve svy rodine vypravet o mne~8~, ale nejak me to nesere~k~, jsem v klidu a pomalu je mi jedno, co s ni je~x~. jsem rada, ze jsem se z toho dostala a uz se nenervuju kvuli kazdemu prdu, co si ona vymysli~;).
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ne apollo 29.4.2012 18:29
*Re: Ne Dooly. 30.4.2012 18:21
**Pondeli;) kaculda 30.4.2012 21:19
***Re: Pondeli;) Dooly. 1.5.2012 9:59
****Re: Pondeli;) kaculda 2.5.2012 8:36

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.