| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

4.5.2012 8:58:25 Pája, A+A :o)

Re: :)

zdravím holky! KRÁSNÉ dětičky :o)!

Já hlásím, že Andrejku také vzali do školky od září,tak jsem na to zvědavá...je to děsný mamánek...ale těší se,snad tam nebude celé dopoledne brečet...není zvyklá být beze mě. Vydrží max. hodinu v dětském koutku a i za to jsem moc vděčná! Vůbec tam nechtěla jít,až v prosinci prvně sama. No jo,jenže to je jen hodina.Bude tedy chodit jen na dopoledne,ale když si vzpomenu na syna,jak brečel...byl tedy o rok mladší,ona jde až ve 4letech,ale začátek byl hooodně krušný...a do něj bych to přitom neřekla. NO,tak třeba tady to bude naopak..

musíme dopilovat oblékání rozpínacích věcí a trička s krátkým rukávem,to nám nejde vůbec-jak to není za co chytit ~;) Ale jinak to snad zvládneme...
zdravíme!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Re: :) baruska1 3.5.2012 15:37
*Re: :) Pája, A+A :o) 4.5.2012 8:58
**Re: :) baruska1 4.5.2012 13:54
***Re: :) baruska1 4.5.2012 13:55
****Re: :) magicc 4.5.2012 21:42
*****Re: :) Aja,Táďa a Kryštůfek 6.5.2012 14:30
******Re: :) magicc 13.5.2012 16:12

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.