| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

18.5.2012 10:24:02 apollo

ahojky zdravím, a jdu rovnou s gratulací~g~ ~R^ Dooly super šikovná co jiného dodat~;(( a doufám, že to zaměstnání od července vyjde~R^ Já jsem se rozhodla, že ani to Řecko ne. Našla jsem pěkný hotel v Bulharsku komfort, ale bohužel je u nás potíž s termínem~8~~e~~d~chtěla jsem v červnu, ale to nedám vypadá to až na srpen kdy opravdu budu mít dovolenou, ale to tam asi padnem vedrem a to jsem nechtěla v září už nemůžu. A o prázdninách se taky musíme prostřídat v práci no je to ....... tak doufám, že to nakonec vyjde.
Aklari to je ~R^ že pojedeš taky s vašima:-) to si určitě užijete~;(( Letos budu řešit tchýni. Normálně kam se jede tak jezdí i ona a už mi to celkem ...... obávám se, že pokud bude moře tak pojede s náma a já si potřebuji odpočinout a ne poslouchat tchýni. Nejsem zlá nebo nevděčná, ale ....... prostě to se nedá.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
apollo 18.5.2012 10:24

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.