| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

20.5.2012 20:16:52 kaculda

Re: Pá

Ahoj po vikendu~;),

jak koukam, tak se pocasi vydarilo vsude~g~. V sobotu jsme meli babi, prababi a tetu z GR na obede:), konecne me to donutilo uklidit komplet celej byt~t~ a jsem za to rada, nemusim ted porad myslet an to, ze je velky uklid jeste prede mnou~t~. Dneska jsme uz pred jednou vyrazili na koupak, rozhodli jsme se koupit sezonni kartu...malem jsem odpadla, chteli 100 eur,tak jsme ji ale koupily, vyplati se nam. Ale cena me zarazila, stavi ted hned vedle mensi aquapark a uz zvedli ceny, jako kdyby byl postavenej~e~~a~. Bylo suprove, deti se i vysprchovaly, tak doma nebyla zadna honicka...a byly tak hotovy, ze v pul osmy uz spaly~t~ a to jsme v sedm dorazily~t~.

Dooly, drzim dal palce a velka gratulace, ze jsi to tem sprtum nandala~x~~t~.

Apollo, tak snad nejaky termin najdete~;((. Vubec se nemus ospravedlnovat, ja vim, jakl to s tchyni myslis...a jeste k tomu o dovolene, ja si to vubec nedovedu predstavit~5~.

Aklari, nechavate kralicka behat volne po byte? Nebo jsem to spatne pochopila?

Holciny preji Vam pekny zacatek tydne:-), ja se jdu naucit par veci~t~, mam to jako vymluvu, ze jsem porad jeste nezacala s rocni praci, tam nevim kde zacit, nastesti nam prodlouzili termin odevzdani o 4 tydny, tak na to zvysoka s..u a myslim si, ze je dost casu~8~.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
apollo 18.5.2012 10:26
*Re: Pá Dooly. 18.5.2012 18:0
**Re: Pá kaculda 20.5.2012 20:16

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.