, to se nedá říct. Ale podle mě,když je už dítě v porodních cestách...asi se to oddálit nedá a podají kortikoidy na dozrání plic dítěte.
. ale být to ještě o týden déle,už bych asi zkolabovala...ty tři měsíce a dva týdny mi stačily..
a jde jim jen o tu váhu a za měsíc si šupajdí domů...my se dosávali na to kilo přesně měsíc. přišlo mi to hrozně nespravedlivé..je to strašný rozdíl,pokud dítě bojuje o život a má různé problémy nebo se jen..dohání prostě váha a vše je v pohodě.měsíc,měsíc a půl uteče docela rychle,ale pro mě už to bylo nekonečné..potom první rok byl také náročný,neustále doktoři, cvičení atd. atd..
!!
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.