| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2000

25.1.2005 20:31:28 Lenka,dvě děti

Re: Poslušně se hlásím.....

Ahojky,jsem moc ráda,že je Denisovi lépe.Z tvého písání jsem pochopila,že jsi paní učitelka.Na jakém stupni,nebo ve speciálce se to nerozlišuje?Já se snažím s Verunčinou třídní nebojovat,ale myslím si své.Verča je ve druhé třídě a není týden,kdy by nepřinesla černě napsanou větu v notýsku,že nemá domácí úkol.Myslím si,že by jim to měla psát na tabuli,ale jen jim to říká na konci hodiny a samozřejmně Verča nestíhá.Také si myslím,že ty osnovy jsou přehnané.Vím,že dnešní děti jsou bystřejší,to co Verča umí s hrama na počítači mně udivuje,ale aby se učili vnitřní orgány ve druhý třídě.My jsme to snad probírali až v sedmičce a těšili se na jednu určitou stránku,pamatuješ?Holt se musíme učit a učit.A bude hůř.
Včera mi už přišla cestovní smlouva z Čedoku a teď to z ní opisuju.Jmenuje se to Skalka u Chebu,hotel Stein.Tak jsem to nepomotala.Můžeš kouknout na internet adresa:www.hotelstein.cz.Koukala jsem dnes na mapu v práci a je tam docela hezky vidět.Je to kousek od hranic.Také není daleko Jesenická přehrada,aspoň na té mapě :-) .Dělám ve firmě,která se zabývá dopravou-technologickou - kamiony Man a sklápěčky..Určitě se domluvíme a setkáme se.Myslím,že si výlet do Chebu nenecháme ujít.Dáme si někde kávičku nebo nám ukážeš,kde se dobře vaří.
Ségra dnes také byla byla s malým na alergologii v Kadani.Také tam rodila,Ona má atopický ekzém,tak malýho kontrolujou.Paní doktorka si ho nemohla vynachválit,že tak usměvavý dítě dlouho neviděla.Je to zlatíčko.
Sice jsem si užila miminek dost(dvě),jak říkám,mám odsloužíno,ale malýho bych hlídala,když vím,že ho vrátím. :-) .

Tak se mějte moc a moc krásně.



Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Poslušně se hlásím..... papajana 25.1.2005 14:16
*Re: Poslušně se hlásím..... Lenka,dvě děti 25.1.2005 20:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.