chce se mi brečet když si vzpomenu jakou příšernou cestu ten můj brouček musel včera urazit cca 6hodin na cestách v pekelném vedru. Prvně jsem si myslela,že má horečku z cesty a potničky. Večer jsem sjela na pohotovost protože ho bolelo ouško(ale byl celý rozbolavělý:-( ) no a na pohotovosti mi doktorka sdělila,že nejde o potničky a zánět v uchu,ale o spálu
Brouček jí má poprvé ani dcera jí nikdy neměla takže nevím ani jaké jsou opatření jak dlouhá je léčba atd. Můžete mi o tom něco napsat? Zítra asi zajedu za naší doktorkou atb sice máme,ale potřebuju vystavit paragraf.
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.