| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Průjem

16.8.2012 18:14:52 Bagheera1985

Tmavý průjem každé ráno

ahoj chtěla bych se poradit o následujícím. Už od malička mám problém s trávením dětská paní doktorka mi řekla, že to asi bude alergie a neřešila to dál. Skoro vždy když sním nějaký rozehřátý mléčný výrobek, nebo něco co obsahuje tuk dostanu tzv. reakci. Začnu se potit, bolet v podbřišku, občas se přidají pocity na zvracení. Pak následuje silný průjem. Ted se mi stává stejná věc pokaždé když přijdu do práce, akorát barva je hodně tmavě hnědá. Stává se mi to každé ráno nezávisle na tom co sním. Občas mě bolí v levém podžebří, poslední dobou vyjímečně i v pravo pod žebry. V noci se hodně potím a jsem bledá ač jsem nedávno absolvovala týden u moře. Má někdo podobnou zkušenost?~o~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Tmavý průjem každé ráno Bagheera1985 16.8.2012 18:14
*Re: tmavý průjem po ránu Insula 16.8.2012 19:2
**Re: tmavý průjem po ránu Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 16.8.2012 20:46
*Re: tmavý průjem po ránu lunalka 16.8.2012 21:9
*Re: tmavý průjem po ránu x x 16.8.2012 21:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.