| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vlasy

19.8.2012 13:14:51 Tečka, čárka

Účes pro řídké vlasy s jednoduchou údržbou

Prosím o radu ~;((
Po posledním porodu mi vypadaly snad dvě třetiny vlasů ~n~ a nevypadá to, že by vypadávat přestaly ...
Měla jsem krásné dlouhé vlasy po zadek, tmavě hnědé, dole zastřižené dorovna, plus hustá ofinka. Teď už jich mám tak málo, že to při té délce a "hustotě" vypadá fakt děsně ~:(
Dlouhé vlasy jsem měla přes 20 let, neumím si představit jiný účes a nevím ani, jak to vypadá u kadeřníka ~t~
Potřebovala bych poradit, doporučit nějaký účes pro řídké vlasy, který by ale vyžadoval co nejjednodušší údržbu (chápejte, ty nejmenší děti jsou dvojčátka, takže času zoufale málo), abych nevypadala jako prabábi, ale ani jako školačka, jaksi mi už táhne na 40.
Mám spíše oválný, souměrný obličej, že by mi to neslušelo si moc nedělám starosti ~l~~t~ , ale jsem hooodně prostorově výrazná ... ~f~
Za nápady moc děkuji, moc byste mi pomohly, jsem opravdu bezradná.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Účes pro řídké vlasy s jednoduchou údržb... Tečka, čárka 19.8.2012 13:14
*Re: Doporučíte účes? ...neviditelná... 19.8.2012 14:6
*Re: Doporučíte účes? terapeutka 19.8.2012 17:33
*Re: Doporučíte účes? Razivia 19.8.2012 21:34
**Re: Doporučíte účes? hokkaid 19.8.2012 21:57
***Re: Doporučíte účes? Razivia 19.8.2012 22:22
*Re: Doporučíte účes? štěpánkaa 19.8.2012 22:13
**Re: Doporučíte účes? Tečka, čárka 19.8.2012 23:19

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.