| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

26.8.2012 13:57:51 Yusuwinka

Antikoncepce Minerva - problémy po dvou dnech užívání

Ahoj, od pátku beru Minervu a nějak se mi to nezdá. První noc jsem se budila s lehkým točením hlavy a včerejší noc jsem zvracela žaludeční štávy a dneska jsem taková unavená a nesvá.. Může to být z té antikoncepce? Je mi to ale divné, protože Minervu jsem brala kdysi asi rok v 16ti letech a žádné problémy mi nedělala. Poté jsem brala ještě Minisiston a nakonec Jeanine, kterou jsem vzhledem k všelijakým potížím (hlavně psychickým) v květnu vysadila a do této doby jsem byla bez HAK. Hlavně jsem začala brát v červenci antidepresiva Zoloft. Řekla jsem si, že HAK už brát vůbec nebudu, ale... začalo mi být psychicky líp, ale začala jsem hubnout a zhoršila se mi pleť, tak jsem si řekla, že zas nasadím HAK a tentokrát opět Minervu, která mi tenkrá velice pomohla s přibráním a pletí a žádné problémy nedělala. No ale teď najednou toto... jsem z toho nervózní..nevím, zda mam zkusit dál brát a nebo raději hned vysadit, abych si nezadělala na horší potíže
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Antikoncepce Minerva - problémy po dvou ... Yusuwinka 26.8.2012 13:57
*Re: Antikoncepce Minerva - problémy po... Insula 26.8.2012 14:0
*Re: Antikoncepce Minerva - problémy po... Kukurice25+Nik09+Seb12+Dom14. 26.8.2012 14:3
**Re: Antikoncepce Minerva - problémy ... Pája, A+A :o) 27.8.2012 8:16

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.