| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

27.9.2012 11:59:39 Gerberka1

AHOJ

Ahoj všem!

Vím, že naše "stará" parta sem už nechodí....ale přesto napíšu, jestli se některá ozvete.

IVČO-
moc na vás myslím!! Co Kájík??? Jak zvládá jako prvňáček?? S nadšením?? Co u vás nového, co starší synové?? Doufám, že jste v pořádku, že oproti školce si užíváš prvňáčka, hlavně aby se vše zlepšilo po zdravotní stránce!!~R^ Jsem přesvědčena, že věkem to bude jen a jen lepší - moc to přeju tobě i Kájíkovi~x~

U nás vše celkem při starém...Béda bude mít dneškem odchozené celé září do školky - tříkrát HURÁ!!! Vydržel 4 týdny v kuse bez omarodění - ale podzim teprve začíná....děcka tam rýmovaly a kašlaly už po 1. týdnu školky, no jo, no....Je předškolák, ale je až koncem července, tak zatím nevíme, jestli odklad ano nebo ne...zápisy jsou u nás ve škole už v půlce ledna....Naše školka doznala plno změn - od ředitelky až po otevírací dobu - máme už od 6.30, tak se mi to hodí v pátky, kdy mám v práci na sedmou (jinak jsem si nechala až na 7.30), tak to budu "stíhat" pohodlněji...

Jindra je v sedmičce, zatím máme čas na přemýšlení, co do budoucna, ale už příští rok v osmičce s ním chci stoprocentně zajít na veletrh středních škol, který bývá u nás každoročně na výstavišti, abych "poobzerali", co se v Brně naskýtá za možnosti....kdo má zkušenosti, tak mi říká, že jít na to v devítce je už pozdě, že je lepší jít rok předtím, tak uvidíme. ~d~ Hlavně když je zdraví - mně už je to všechno kolikrát jedno, jenom aby bylo to zdravíčko~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Kašel u dítěte Iva 22.9.2012 14:53
*AHOJ Gerberka1 27.9.2012 11:59
**Re: AHOJ Ivča V 1.10.2012 6:50
***Re: AHOJ Gerberka1 1.10.2012 12:8
****Re: AHOJ lipoo 2.10.2012 23:8

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.