| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

9.10.2012 9:41:16 aklarisa

Úterý

Ahojky holky. No, jak jsem mohla dopadnout~Rv Pracovní místo není, kdyby bylo stejně se jede nepřetržitý provoz. Byla jsem se zeptat i do pečovatelského domu.
Včera jsem byla vyřezat osmičku, tak mám napuchlou a bolestivou pusu. Zub mu nešel vytáhnout, tak ho musel rozřezat na dvě pulky a vytáhnout každou zvlášť. Beru antibiotika a ibalgin. Ale co je nejhorší nemůžu se pořádně najíst~8~~6~ Jím krupičky, dětské výživy. Tak snad za dva dny už budu moct kousat. Teď ani neotevřu pořádně pusu na lžičku.
Jinak v sobotu byl relax~v~ Byla jsem s kámoškou v Mutěnicích na burčáku. A bylo to super. Počasí, lidi co jsme potkali atd. No akorát mi to letos cosi nesedlo (snažila jsem moc zajídat, abych se neopila)a asi jsem ten žaludek přeplnila, tak bylo:-©~d~. Takže letos mám odpito a hurá za rok~R^
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Po apollo 8.10.2012 11:2
*Úterý aklarisa 9.10.2012 9:41

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.