| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dětští lékaři

10.4.2013 13:13:52 Katy77

Re: Poradíte dobrého pediatra Praha-východ?

V ordinaci jsou dvě doktorky Lenka Kejvalová a Monika Pachlová, střídají se, takže občas tam je jedna a podruhé druhá, ale obě jsou maximálně v pohodě. Spokojená jsem moc, chodili jsme do Průhonic ke Kalinové a utekli jsme, protože jsme byli maximálně nespokojení, kvůli ní musel malému v osmi měsících píchat ouško, protože ho nechala 10 dní ve čtyřicítkách a prohlásila, že neví, co s ním. Pak jsem přišla s tím, jestli to nemůže být od oušek, a ona na to, že už ji to taky napadlo. Jako sorry, ale já jsem matka a ne doktor, abych stanovovala diagnozu za ní. Tak jsme utekli a jsem spokojená. Antibiotika dávají až když to fakt potřebuje zaléčit a vyzkouší se leccos. Co se týká očkování, tak by asi taky neměl být problém. Nechají na uvážení rodiče, jestli je dítě schopné očkovat. Malý měl teď rýmu a já jsem řekla, že to nerisknu, tak naprosto v pohodě. Měl jsme teď spalničky posunutý o víc jak půl roku, protože jsem řekla, že se nejdřív dopátrá imunologie a dermatologie, malý má náběh na atopika...Jo a nový pacienty berou. Platí se jednou za rok nově příspěvek 500Kč, dávají dětem lízátka, křupky, konzultace i po telefonu. U malých dětí jsou tam tři konzultace do roka zdarma s prohlídkou navíc, když si nejsi něčím jistá...
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Pediatr - Praha-východ Jitka Skalická (JTina) 9.4.2013 14:28
*Re: Poradíte dobrého pediatra Praha-vý... Katy77 9.4.2013 21:22
**Re: Poradíte dobrého pediatra Praha-... Katy77 9.4.2013 21:24
***Re: Poradíte dobrého pediatra Prah... Jitka Skalická (JTina) 9.4.2013 22:59
****Re: Poradíte dobrého pediatra Pr... katka * 10.4.2013 10:4
****Re: Poradíte dobrého pediatra Pr... Katy77 10.4.2013 13:13
*****Re: Poradíte dobrého pediatra ... Iva Nova 25.9.2014 21:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.