| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anovulace

25.4.2013 9:05:50 Jája a spol.

Anovulace i po dětech

Ahoj,

po vysazení HA kdysi dávno jsem mi bylo diagnostikováno PCO, nakonec k prvnímu těhu přispěli lékaři, po prvním porodu se cyklus znormalizoval a MS chodila +- pravidelně, i když jsem měla vždy cyklus delší. Druhé těhu přišlo samo jako blesk a i po něm cyklus naběhl a MS chodila pravidelně.
Jsem přesně 2,5 roku od druhého porodu a minulý měsíc MS nepřišla, šla jsem na gyndu a měla jsem cystu, dostala jsem agolutin, ms přišla a tento měsíc opět MS nikde, už jsem 40 DC :/ Tak mám pocit, že se mi PCo vrátilo :-(

Chtěla bych se zeptat těch, co už odrodily a další děti neplánujete jako já-řešíte nějak svůj stav? Mě obecně nevadí mít MS třeba 3x do roka, spíš mi vadí, že to nemám pod kontrolou a hlavně nevím, jestli to neobnáší nějaká zdravotní rizika chodit s tímhle bez zásahu lékaře.
Můj dr mi rovnou řekl, že pokud se anovulace vrátila, tak nasadí HA, ale to já nechci jíst už nikdy více, o jiné řešení se nezmínil.......

Díy za názory a hezký slunečný den
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Anovulace i po dětech Jája a spol. 25.4.2013 9:5
*Re: Anovulace i po dětech Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 25.4.2013 9:29
*Re: Anovulace i po dětech jitule+marianka (7/2011) 25.4.2013 13:16
*Re: Anovulace i po dětech Velšice 25.4.2013 15:31

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.